
Планетарлық араластырғыш Hurakan HKN-IP30FZ
- Бар
- Коды:122134
442 211 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Планетарлық араластырғыш Hurakan HKN-IP30FZ арналған илеу әр түрлі қамыр сұйық консистенциясы, оның ішінде ақуыз, қайнатпа, ашытқы, бисквит, сондай-ақ взбивания кремдер кәсіпорындарында қоғамдық тамақтандыру және сауда. Алмалы-салмалы дежа тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне ілмек, көпірткіш және қалақ кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Илеудің максималды салмағы: 6 кг
- Бұлғақшаның айналу жылдамдығы: 142 / 234 / 429 айн/мин.
- Қаптамадағы габариттері: 475x605x1010 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 78 келі |
| Биіктігі | 880 мм |
| Тереңдігі | 430 мм |
| Басты көтеру механизмі | бекітілген траверс |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 30 л |
| Бұлғақшаның айналу жылдамдығы | 142-ден 429 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | едендік |
| Түсі | Ақ |
| Жылдамдықтар саны | 3 |
| Ені | 450 мм |
- Бағасы: 442 211 ₸


