
Планетарлық араластырғыш OZTI OMG 40 TF
- Бар
- Коды:292283
3 833 390 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Планетарлық араластырғыш OZTI OMG 40 TF қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда қамыр илеуге, кілегей, кілегей, суфле шайқауға және сироптар мен тұздықтарды араластыруға арналған. Корпус электростатикалық ұнтақпен қапталған тот баспайтын болаттан, тостаған мен араластырғыштар тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Редукторлық реттеу
- Жақсартылған араластыру өнімділігі
- Жылдамдықты реттеудің жеңілдігі
- Таймер 0-ден 90 минутқа дейін, белгіленген уақыттың соңында автоматты түрде тоқтайды
- шайқауға, араластыруға және илеуге арналған 3 бөлек құрал
- Қорғаныс торын реттеуге арналған қосқыш
- Шу мен дірілсіз жұмыс
Қосымша сипаттамалар:
- Қорғау класы: 1 / IP 54
Тостағанның габариттері: 400 х 400 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 0810.00040.03 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 210 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 225 келі |
| Биіктігі | 1285 мм |
| Тереңдігі | 725 мм |
| Қуат | 1.1 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 40 л |
| Бұлғақшаның айналу жылдамдығы | 40-тан 160 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Орнату | едендік |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Жылдамдықтар саны | 3 |
| Ені | 690 мм |
- Бағасы: 3 833 390 ₸


