
Планетарлық араластырғыш OZTI OM 60 TF
- Бар
- Коды:58647
4 193 515 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI OM 60 TF планетарлық араластырғыш қамыр илеуге, кілегей, кілегей, суфле шайқауға және сироптар мен тұздықтарды араластыруға арналған, сонымен қатар қызметі гастрономиялық өнімдермен байланысты өндіріс орындарында. Корпус электростатикалық ұнтақпен қапталған тот баспайтын болаттан, тостаған мен араластырғыштар тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Механикалық вариатор
- Таймер 0-ден 90 минутқа дейін, белгіленген уақыттың соңында автоматты түрде тоқтайды
- шайқауға, араластыруға және илеуге арналған 3 бөлек құрал
- Қорғаныс торын реттеуге арналған қосқыш
- Шу мен дірілсіз жұмыс
Қосымша сипаттамалар:
- Қорғау класы: 1 / IP 54
Назар аударыңыз! Тауардың бейнесі түпнұсқадан ерекшеленеді және таныстыру мақсатында ұсынылған. Суретте OM 20 TF моделі көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 0810.00060.01 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 190 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 205 келі |
| Биіктігі | 5040 мм |
| Тереңдігі | 820 мм |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 60 л |
| Бұлғақшаның айналу жылдамдығы | 40-тан 160 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Шу деңгейі | 73 дБ |
| Орнату | едендік |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Жылдамдықтар саны | вариатор (бірқалыпты реттеу) |
| Ені | 660 мм |
- Бағасы: 4 193 515 ₸


