
Планетарлық араластырғыш OZTI OM 20 TF
- Бар
- Коды:58645
3 038 727 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI OM 20 TF планетарлық араластырғыш қамыр илеуге, кілегей, кілегей, суфле шайқауға және сироптар мен тұздықтарды араластыруға арналған, сонымен қатар қызметі гастрономиялық өнімдермен байланысты өндіріс орындарында. Корпус электростатикалық ұнтақпен қапталған тот баспайтын болаттан, тостаған мен араластырғыштар тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Механикалық вариатор
- Таймер 0-ден 90 минутқа дейін, белгіленген уақыттың соңында автоматты түрде тоқтайды
- шайқауға, араластыруға және илеуге арналған 3 бөлек құрал
- Қорғаныс торын реттеуге арналған қосқыш
- Шу мен дірілсіз жұмыс
Қосымша сипаттамалар:
- Қорғау класы: 1 / IP 54
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 0810.00020.01 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 108 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 116 келі |
| Биіктігі | 1000 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Қуат | 0.55 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 20 л |
| Бұлғақшаның айналу жылдамдығы | 40-тан 160 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Шу деңгейі | 73 дБ |
| Орнату | едендік |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Жылдамдықтар саны | вариатор (бірқалыпты реттеу) |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 3 038 727 ₸


