
Планетарлық араластырғыш OZTI OM 10 MF
- Бар
- Коды:71285
1 996 552 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI OM 10 MF планетарлық араластырғыш қамыр илеуге, кілегей, кілегей, суфле шайқауға және сироптар мен тұздықтарды араластыруға арналған, сонымен қатар қызметі гастрономиялық өнімдермен байланысты өндіріс орындарында. Корпус электростатикалық ұнтақпен қапталған тот баспайтын болаттан, тостаған мен араластырғыштар тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Түрлендіргіш
- шайқауға, араластыруға және илеуге арналған 3 бөлек құрал
- Қарапайым басқару жүйесі
- Қорғаныс торын реттеуге арналған қосқыш
- Шу мен дірілсіз жұмыс
Қосымша сипаттамалар:
- Қорғау класы: 1 / IP 54
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 0810.00010.14 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 48 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 56 келі |
| Биіктігі | 650 мм |
| Тереңдігі | 540 мм |
| Қуат | 0.55 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 10 л |
| Бұлғақшаның айналу жылдамдығы | 40-тан 160 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Шу деңгейі | 73 дБ |
| Орнату | едендік |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Жылдамдықтар саны | вариатор (бірқалыпты реттеу) |
| Ені | 450 мм |
- Бағасы: 1 996 552 ₸


