
ТОРГМАШ планеталық араластырғыш (Пермь) МП-40
- Бар
- Коды:146771
1 179 120 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
BELTORGMASH MP-40 планетарлық араластырғыш әр түрлі консистенциялы қамыр илеуге, сондай-ақ кремдерді, мусстарды шайқауға және пюре, тұздықтар мен паштеттерді қоғамдық тамақтандыру орындарында, сауда орындарында, наубайханалар мен кондитерлік дүкендерде араластыруға арналған. Модель жиілік түрлендіргішімен жабдықталған, ол қозғалтқыштың айналу жылдамдығын бірқалыпты өзгертуге және өнімді ең жақсы өңдеу үшін жұмыс органының айналу жылдамдығын оңтайлы таңдауға мүмкіндік береді. Азық-түлікпен жанасатын бөлшектер тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Жұмыс органдарының айналу жиілігі:
- Тостаған осінің айналасында: 110-нан 362 томға дейін. / мин.
- Өз осінің айналасында: 40-тан 130 томға дейін. / мин.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 120 келі |
| Биіктігі | 990 мм |
| Тереңдігі | 605 мм |
| Басты көтеру механизмі | бекітілген траверс |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 40 л |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | едендік |
| Түсі | металл |
| Жылдамдықтар саны | вариатор (бірқалыпты реттеу) |
| Ені | 795 мм |
- Бағасы: 1 179 120 ₸


