
ТОРГМАШ планеталық араластырғыш (Пермь) МВ-40
- Бар
- Коды:30248
2 679 595 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТОРГМАШ МВ-40 планетарлық араластырғыш қоғамдық тамақтандыру, сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік цехтарда кондитерлік қоспаларды шайқау, қамыр илеу, картоп пюресі, мусс және самбуканы шайқау үшін қолданылады. Корпус ұнтақ бояумен қапталған болаттан жасалған, Машина ағаш жәшікке салынған.
Жеткізу көлеміне дежа және 2 шайқағыш кіреді: рамалық және штангалық.
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділік:
- Кілегей: 84-тен 90 кг/сағ дейін
- Жұмыртқа-қант қоспасы: 12-ден 16 кг/сағ
- Сұйық қамыр: сағатына 80-нен 84 кг-ға дейін
- Сары май кремі: 36-дан 42 кг/сағ дейін
- Ақуыз-қант қоспасы: 14-тен 15 кг/сағ дейін
- Айналу жиілігі:
- Резервуар осінің айналасында: 40-тан 130 айн/мин дейін.
- Өз осінің айналасында: 110-нан 362 айн/мин дейін.
- Тұтынылатын қуат: 1,8 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 1100х750х1375 мм
- Қаптама көлемі: 1,134 м3
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Ілмек тәрізді шайқағыш
- Жылжымалы арба
- Дежа
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 200 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 292 келі |
| Биіктігі | 1280 мм |
| Тереңдігі | 1000 мм |
| Басты көтеру механизмі | бекітілген траверс |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 40 л |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | едендік |
| Түсі | сары, күміс |
| Жылдамдықтар саны | вариатор (бірқалыпты реттеу) |
| Ені | 550 мм |
- Бағасы: 2 679 595 ₸


