
Гомогенизатор GASTRORAG SB-400
- Бар
- Коды:51791
131 656 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гомогенизатор GASTRORAG SB-400 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тамақ өнімдерін ұнтақтауға және араластыруға арналған. Корпус пластмассадан жасалған, кескіш пластинаның саптамасы мен корпусы тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.1 кг |
| Биіктігі | 786 мм |
| Тереңдігі | 157 мм |
| Саптаманың ұзындығы | 420 мм |
| Жылдамдықтар саны | 1 |
| Жинақтау | пышақ |
| Қуат | 0,5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өңделетін көлем | 100 л |
| Жылдамдық | 9000 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 157 мм |
- Бағасы: 131 656 ₸



