
Миксер қолмен Robot Coupe MicroMix
- Бар
- Коды:72973
227 002 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Robot Coupe MicroMix қол араластырғышы эмульсияларды шайқауға, пюре сорпаларын, майонезді, соустарды, мусстарды, картоп пен көкөніс пюресін жасауға, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында құймақтарға арналған сұйық қамырды шайқауға арналған. Миксерді бөлшектеу оңай, бұл оны таза ұстауға мүмкіндік береді. Спиральды бау оңай өңдеу үшін созылады.
Жеткізу көлеміне Aeromix аэрация қондырмасы, тот баспайтын болаттан жасалған қабырға аспасы және пышақты құрастыру-бөлшектеу кілті кіреді.
Ерекшеліктері:
- Тот баспайтын болаттан жасалған штанга, саптама, жиек және кескіш құралдар
- Патенттелген Aeromix аксессуары тәрелкеде ұзақ сақталатын және жайылмайтын әуе және көлемді эмульсиялар мен тұздықтарды дайындау үшін арнайы әзірленген
- Құрылғыға ылғалдың түсуіне жол бермеу үшін қозғалтқыш бөлігінің жоғарғы жағындағы желдеткіш саңылаулар
- Ыңғайлы ұстау және жұмысты жеңілдету үшін тұтқаның пішіні
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Robot Coupe |
| Миксер түрі | Қолмен |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 34900 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1.4 кг |
| Биіктігі | 430 мм |
| Тереңдігі | 61 мм |
| Саптаманың ұзындығы | 165 мм |
| Жылдамдықтар саны | вариатор |
| Жинақтау | пышақ |
| Қуат | 0.22 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өңделетін көлем | 1 л |
| Жылдамдық | 1500-ден 14000 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Франция |
| Ені | 61 мм |
- Бағасы: 227 002 ₸







