
Қолмен араластырғыш Robot Coupe Mini MP 190 Combi
- Бар
- Коды:25208
485 869 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Robot Coupe Mini MP 190 Combi қол араластырғышы пюре сорпаларын, майонезді, соустарды, мусстарды, картоп пен көкөніс пюресін дайындауға, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында құймақтарға арналған сұйық қамырды шайқауға арналған. Миксерді бөлшектеу оңай, бұл оны таза ұстауға мүмкіндік береді.
Жеткізілім көлеміне Aeromix диск-шайқағышы, тот баспайтын болаттан жасалған қабырға аспасы және пышақты құрастыру-бөлшектеуге арналған кілт кіреді.
Ерекшеліктері:
- Қуатты желдеткіш қозғалтқыш
- Күшейтілген металл шайқағыш редукторы аппараттың айрықша беріктігін қамтамасыз етеді
- Тот баспайтын болаттан жасалған штанга, саптама, жиек және кескіш құралдар
- Құрылғыға ылғалдың түсуіне жол бермеу үшін қозғалтқыш бөлігінің жоғарғы жағындағы желдеткіш саңылаулар
- Ыңғайлы ұстау және жұмысты жеңілдету үшін тұтқаның пішіні
Қосымша сипаттамалар:
- Шайқағыштың жылдамдығы: 350-ден 1560 айн/мин дейін.
- Саптамамен биіктігі: 485 мм
- Пышақтың диаметрі: 65 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Бұлғауыш 39502
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Robot Coupe |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 34770 Mini MP 190 Combi.A Mini MP 190.A Combi |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.95 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 2.86 кг |
| Биіктігі | 470 мм |
| Тереңдігі | 78 мм |
| Саптаманың ұзындығы | 190 мм |
| Жылдамдықтар саны | вариатор |
| Жинақтау | пышақ, бұлғауыш |
| Қуат | 0.25 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өңделетін көлем | 9 л |
| Жылдамдық | 2000-нан 12500 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Франция |
| Ені | 78 мм |
- Бағасы: 485 869 ₸









