
Қолмен араластырғыш Robot Coupe Mini MP 240 V.V.A
- Бар
- Коды:25209
402 235 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Robot Coupe Mini MP 240 V.V.A қол араластырғышы эмульсияларды шайқауға, пюре сорпаларын, майонезді, соустарды, мусстарды, картоп пен көкөніс пюресін дайындауға, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында құймақтарға арналған сұйық қамырды шайқауға арналған. Миксерді бөлшектеу оңай, бұл оны таза ұстауға мүмкіндік береді.
Жеткізілім көлеміне Aeromix диск-шайқағышы, тот баспайтын болаттан жасалған қабырға аспасы және пышақты құрастыру-бөлшектеуге арналған кілт кіреді.
Ерекшеліктері:
- Қуатты желдеткіш қозғалтқыш
- Тот баспайтын болаттан жасалған штанга, саптама, жиек және кескіш құралдар
- Патенттелген Aeromix аксессуары тәрелкеде ұзақ сақталатын және жайылмайтын әуе және көлемді эмульсиялар мен тұздықтарды дайындау үшін арнайы әзірленген
- Құрылғыға ылғалдың түсуіне жол бермеу үшін қозғалтқыш бөлігінің жоғарғы жағындағы желдеткіш саңылаулар
- Ыңғайлы ұстау және жұмысты жеңілдету үшін тұтқаның пішіні
Қосымша сипаттамалар:
- Пышақтың диаметрі: 65 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Миксерге арналған бұлғауыш 27333
- Қондырма-штанга 27362
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Robot Coupe |
| Миксер түрі | Қолмен |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 34760 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.7 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 2.28 кг |
| Биіктігі | 520 мм |
| Тереңдігі | 78 мм |
| Саптаманың ұзындығы | 240 мм |
| Жылдамдықтар саны | вариатор |
| Жинақтау | пышақ |
| Қуат | 0.27 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өңделетін көлем | 12 л |
| Жылдамдық | 2000-нан 12500 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Франция |
| Ені | 78 мм |
- Бағасы: 402 235 ₸


