
Қолмен араластырғыш Robot Coupe MP 350 Combi Ultra LED
- Бар
- Коды:118632
740 746 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Robot Coupe MP 350 Combi Ultra LED қол араластырғышы пюре сорпаларын, майонезді, соустарды, мусстарды, картоп пен көкөніс пюресін дайындауға, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында құймақтарға арналған сұйық қамырды шайқауға арналған. Миксерді бөлшектеу оңай, бұл оны таза ұстауға мүмкіндік береді.
Жеткізу көлеміне тот баспайтын болаттан жасалған қабырға аспасы және пышақты құрастыру-бөлшектеу кілті кіреді.
Ерекшеліктері:
- Жылдамдықты автоматты реттеу
- Қуатты желдеткіш қозғалтқыш
- Көпірткіштің құйылған конструкциясы ыдыстарды дайындаудың мінсіз гигиеналық жағдайларына кепілдік береді
- Күшейтілген металл шайқағыш редукторы аппараттың айрықша беріктігін қамтамасыз етеді
- Тот баспайтын болаттан жасалған штанга, саптама, жиек және кескіш құралдар
- Жарық ДИОДТЫ қуат индикаторы
- Құрылғыға ылғалдың түсуіне жол бермеу үшін қозғалтқыш бөлігінің жоғарғы жағындағы желдеткіш саңылаулар
- Ыңғайлы ұстау және жұмысты жеңілдету үшін тұтқаның пішіні
- Миксерді оңай өңдеуге және кастрөлдің шетінде ұстауға арналған қозғалтқыш блогындағы кертпеш
- Қуат сымы үзілген жағдайда оны оңай ауыстыруға арналған жаңа патенттелген "Easy Plug" жүйесі
Қосымша сипаттамалар:
- Шайқағыштың жылдамдығы: 250-ден 1500 айн/мин дейін.
- Саптамамен биіктігі: 790 мм
- Пышақтың диаметрі: 100 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Пышақтар:
- Пышақ 39337
- Толықтырулар:
- Бұлғауыш 27210
- Бұлғауыш 89553
- Қондырма-штанга 39354
- Саптама-араластырғыш 27355
- Тұғырлар мен ұстағыштар:
- Табаға бекіту Ø 330-дан 650 мм-ге дейін 27363
- Табаға бекіту Ø 500-ден 1000 мм-ге дейін 27364
- Табаға бекіту Ø 850-ден 1300 мм-ге дейін 27365
- Әмбебап табаға бекіту 27354
- Әмбебап табаға бекіту 27358
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Robot Coupe |
| Миксер түрі | Қолмен |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 34860L |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 7.9 кг |
| Биіктігі | 790 мм |
| Тереңдігі | 125 мм |
| Саптаманың ұзындығы | 350 мм |
| Жылдамдықтар саны | вариатор |
| Жинақтау | пышақ, бұлғауыш |
| Қуат | 0.44 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өңделетін көлем | 50 л |
| Жылдамдық | 1500-ден 9000 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Франция |
| Ені | 125 мм |
- Бағасы: 740 746 ₸





