
Қолмен араластырғыш Robot Coupe CMP 250 Combi 34300B
- Бар
- Коды:227615
585 432 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Robot Coupe CMP 250 Combi қол араластырғышы пюре сорпаларын, майонезді, соустарды, мусстарды, картоп пен көкөніс пюресін дайындауға, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында құймақтарға арналған сұйық қамырды шайқауға арналған. Миксерді бөлшектеу оңай, бұл оны таза ұстауға мүмкіндік береді.
Жеткізу көлеміне тот баспайтын болаттан жасалған қабырға аспасы және пышақты құрастыру-бөлшектеу кілті кіреді.
Ерекшеліктері:
- Жылдамдықты автоматты реттеу
- Қуатты желдеткіш қозғалтқыш
- Көпірткіштің құйылған конструкциясы ыдыстарды дайындаудың мінсіз гигиеналық жағдайларына кепілдік береді
- Күшейтілген металл шайқағыш редукторы аппараттың айрықша беріктігін қамтамасыз етеді
- Тот баспайтын болаттан жасалған штанга, саптама, жиек және кескіш құралдар
- 3 деңгейде тығыздау жүйесі бар штанга
- Құрылғыға ылғалдың түсуіне жол бермеу үшін қозғалтқыш бөлігінің жоғарғы жағындағы желдеткіш саңылаулар
- Жоғары өнімділік үшін күшейтілген қозғалтқыш (қуатқа +15%)
- Жаңа ыңғайлырақ тұтқа
- Патенттелген EasyPlug жүйесі, сатылымнан кейінгі қызмет көрсету аясында қуат сымын оңай ауыстыруға мүмкіндік береді
- Ыңғайлы сақтау және қызмет ету мерзімін ұзарту үшін қуат сымын ораудың жаңа жүйесі
Қосымша сипаттамалар:
- Шайқағыштың жылдамдығы: 500-ден 1800 айн/мин дейін.
- Саптамамен биіктігі: 640 мм
- Пышақтың диаметрі: 94 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Бұлғауыш 27248
- Бұлғауыш 89649
- Қондырма-штанга 27249
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Robot Coupe |
| Миксер түрі | Қолмен |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 34300B |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5.79 келі |
| Биіктігі | 610 мм |
| Тереңдігі | 125 мм |
| Саптаманың ұзындығы | 250 мм |
| Жылдамдықтар саны | вариатор |
| Жинақтау | пышақ, бұлғауыш |
| Қуат | 0.31 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өңделетін көлем | 15 л |
| Жылдамдық | 2300-ден 9600 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Франция |
| Ені | 125 мм |
- Бағасы: 585 432 ₸





