
Қолмен араластырғыш Robot Coupe CMP 250 V.V.
- Бар
- Коды:19941
463 759 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Robot Coupe CMP 250 V.V. қол араластырғышы пюре сорпаларын, майонезді, соустарды, мусстарды, картоп пен көкөніс пюресін дайындауға, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында құймақтарға арналған сұйық қамырды шайқауға арналған. Миксерді бөлшектеу оңай, бұл оны таза ұстауға мүмкіндік береді.
Жеткізу көлеміне тот баспайтын болаттан жасалған қабырға аспасы және пышақты құрастыру-бөлшектеу кілті кіреді.
Ерекшеліктері:
- Жылдамдықты автоматты реттеу
- Қуатты желдеткіш қозғалтқыш
- Тот баспайтын болаттан жасалған штанга, саптама, жиек және кескіш құралдар
- Құрылғыға ылғалдың түсуіне жол бермеу үшін қозғалтқыш бөлігінің жоғарғы жағындағы желдеткіш саңылаулар
- Ыңғайлы ұстау және жұмысты жеңілдету үшін тұтқаның пішіні
Қосымша сипаттамалар:
- Пышақтың диаметрі: 90 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Robot Coupe |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 34240A / CМР250 VV |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 4 келі |
| Биіктігі | 650 мм |
| Тереңдігі | 94 мм |
| Саптаманың ұзындығы | 250 мм |
| Жылдамдықтар саны | вариатор |
| Жинақтау | пышақ |
| Қуат | 0.31 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өңделетін көлем | 15 л |
| Жылдамдық | 2300-ден 9600 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Франция |
| Ені | 94 мм |
- Бағасы: 463 759 ₸


