
Қолмен араластырғыш Robot Coupe CMP 350 V.V. 34250B
- Бар
- Коды:227621
497 816 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Robot Coupe CMP 350 V.V. қол араластырғышы пюре сорпаларын, майонезді, соустарды, мусстарды, картоп пен көкөніс пюресін дайындауға, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында құймақтарға арналған сұйық қамырды шайқауға арналған. Миксерді бөлшектеу оңай, бұл оны таза ұстауға мүмкіндік береді.
Жеткізу көлеміне тот баспайтын болаттан жасалған қабырға аспасы және пышақты құрастыру-бөлшектеу кілті кіреді.
Ерекшеліктері:
- Жылдамдықты автоматты реттеу
- Қуатты желдеткіш қозғалтқыш
- Тот баспайтын болаттан жасалған штанга, саптама, жиек және кескіш құралдар
- Құрылғыға ылғалдың түсуіне жол бермеу үшін қозғалтқыш бөлігінің жоғарғы жағындағы желдеткіш саңылаулар
- Жоғары өнімділік үшін күшейтілген қозғалтқыш (қуатқа +15%)
- Жаңа ыңғайлырақ тұтқа
- Патенттелген EasyPlug жүйесі, сатылымнан кейінгі қызмет көрсету аясында қуат сымын оңай ауыстыруға мүмкіндік береді
- Ыңғайлы сақтау және қызмет ету мерзімін ұзарту үшін қуат сымын ораудың жаңа жүйесі
Қосымша сипаттамалар:
- Пышақтың диаметрі: 90 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Robot Coupe |
| Миксер түрі | Қолмен |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 34250B / CМР350 VV |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.3 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 4.36 кг |
| Биіктігі | 718 мм |
| Тереңдігі | 94 мм |
| Саптаманың ұзындығы | 350 мм |
| Жылдамдықтар саны | вариатор |
| Жинақтау | пышақ |
| Қуат | 0.4 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өңделетін көлем | 45 л |
| Жылдамдық | 2300-ден 9600 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Франция |
| Ені | 94 мм |
- Бағасы: 497 816 ₸


