
Қолмен араластырғыш Robot Coupe MP 800 Turbo LED
- Бар
- Коды:118637
1 330 160 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Robot Coupe MP 800 Turbo LED қол араластырғышы пюре сорпаларын, майонезді, соустарды, мусстарды, картоп пен көкөніс пюресін дайындауға, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында құймақтарға арналған сұйық қамырды шайқауға арналған. Миксерді бөлшектеу оңай, бұл оны таза ұстауға мүмкіндік береді.
Жеткізу көлеміне тот баспайтын болаттан жасалған қабырға аспасы және пышақты құрастыру-бөлшектеу кілті кіреді.
Ерекшеліктері:
- Жаңа технология EBS (Electronic booster system): қозғалтқыштың тиімділігін арттыратын электронды үдеткіш жүйесі
- Қуатты желдеткіш қозғалтқыш
- Тот баспайтын болаттан жасалған штанга, саптама, жиек және кескіш құралдар
- Жарық ДИОДТЫ қуат индикаторы
- Бір қолмен оңай бұрылатын жылдамдық режимін өзгерту түймесі
- Құрылғыға ылғалдың түсуіне жол бермеу үшін қозғалтқыш бөлігінің жоғарғы жағындағы желдеткіш саңылаулар
- Ыңғайлы ұстау және жұмысты жеңілдету үшін қос тұтқа
- Миксерді оңай өңдеуге және кастрөлдің шетінде ұстауға арналған қозғалтқыш блогындағы кертпеш
- Қуат сымы үзілген жағдайда оны оңай ауыстыруға арналған жаңа патенттелген "Easy Plug" жүйесі
Қосымша сипаттамалар:
- Пышақтың диаметрі: 110 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Табаға бекіту Ø 330-дан 650 мм-ге дейін 27363
- Табаға бекіту Ø 500-ден 1000 мм-ге дейін 27364
- Табаға бекіту Ø 850-ден 1300 мм-ге дейін 27365
- Әмбебап табаға бекіту 27354
- Әмбебап табаға бекіту 27358
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Robot Coupe |
| Жылдамдық саны | 1 |
| Миксер түрі | Қолмен |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 34890L |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7.1 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 9.2 кг |
| Биіктігі | 1130 мм |
| Тереңдігі | 190 мм |
| Саптаманың ұзындығы | 740 мм |
| Жинақтау | пышақ |
| Қуат | 1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өңделетін көлем | 400 л |
| Жылдамдық | 9500 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Франция |
| Ені | 208 мм |
- Бағасы: 1 330 160 ₸









