
Қолмен араластырғыш Robot Coupe CMP 300 Combi 34310A
- Бар
- Коды:29835
693 245 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Robot Coupe CMP 300 Combi қол араластырғышы пюре сорпаларын, майонезді, соустарды, мусстарды, картоп пен көкөніс пюресін дайындауға, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында құймақтарға арналған сұйық қамырды шайқауға арналған. Миксерді бөлшектеу оңай, бұл оны таза ұстауға мүмкіндік береді.
Жеткізу көлеміне тот баспайтын болаттан жасалған қабырға аспасы және пышақты құрастыру-бөлшектеу кілті кіреді.
Ерекшеліктері:
- Жылдамдықты автоматты реттеу
- Қуатты желдеткіш қозғалтқыш
- Көпірткіштің құйылған конструкциясы ыдыстарды дайындаудың мінсіз гигиеналық жағдайларына кепілдік береді
- Күшейтілген металл шайқағыш редукторы аппараттың айрықша беріктігін қамтамасыз етеді
- Тот баспайтын болаттан жасалған штанга, саптама, жиек және кескіш құралдар
- 3 деңгейде тығыздау жүйесі бар штанга
- Құрылғыға ылғалдың түсуіне жол бермеу үшін қозғалтқыш бөлігінің жоғарғы жағындағы желдеткіш саңылаулар
- Ыңғайлы ұстау және жұмысты жеңілдету үшін тұтқаның пішіні
Қосымша сипаттамалар:
- Шайқағыштың жылдамдығы: 500-ден 800 айн/мин дейін.
- Саптамасы бар биіктік: 700 мм
- Пышақтың диаметрі: 94 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Бұлғауыш 27248
- Бұлғауыш 89649
- Қондырма-штанга 27250
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Robot Coupe |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | CMP300Combi(34310) 34310A CМР300 Combi |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5.7 кг |
| Биіктігі | 610 мм |
| Тереңдігі | 125 мм |
| Саптаманың ұзындығы | 300 мм |
| Жылдамдықтар саны | вариатор |
| Жинақтау | пышақ, бұлғауыш |
| Қуат | 0.35 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өңделетін көлем | 30 л |
| Жылдамдық | 2300-ден 9600 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Франция |
| Ені | 125 мм |
- Бағасы: 693 245 ₸









