
Қолмен араластырғыш Robot Coupe MP 350 ULTRA TP
- Бар
- Коды:337773
509 762 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Robot Coupe MP 350 ULTRA TP қол араластырғышы пюре сорпаларын, майонезді, соустарды, мусстарды, картоп пен көкөніс пюресін дайындауға, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында құймақтарға арналған сұйық қамырды шайқауға арналған. Миксерді бөлшектеу оңай, бұл оны таза ұстауға мүмкіндік береді.
Жеткізу көлеміне қабырғаға бекіту және пышақты құрастыру-бөлшектеу кілті кіреді.
Ерекшеліктері:
- Қуатты желдеткіш қозғалтқыш
- Тот баспайтын болаттан жасалған штанга, саптама, жиек және кескіш құралдар
- Таяз тереңдіктегі пісіру орталықтарымен жұмыс істеуге арналған арнайы ұзындықтағы штанга
- Ыңғайлы ұстауға және жұмысты жеңілдетуге арналған эргономикалық қос тұтқа
- Қуат сымы үзілген жағдайда оны оңай ауыстыруға арналған патенттелген "Easy Plug" жүйесі
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Robot Coupe |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 34590L |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.3 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6.8 кг |
| Биіктігі | 763 мм |
| Тереңдігі | 125 мм |
| Жылдамдықтар саны | 1 |
| Жинақтау | пышақ |
| Қуат | 0.44 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өңделетін көлем | 100 л |
| Жылдамдық | 9500 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Франция |
| Ені | 125 мм |
- Бағасы: 509 762 ₸





