
Қолмен араластырғыш Robot Coupe MP 450 FW Ultra LED
- Бар
- Коды:29836
633 219 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Robot Coupe MP 450 FW Ultra қол араластырғышы пюре сорпаларын, майонезді, соустарды, мусстарды, картоп пен көкөніс пюресін дайындауға, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында құймақтарға арналған сұйық қамырды шайқауға арналған. Миксерді бөлшектеу оңай, бұл оны таза ұстауға мүмкіндік береді.
Жеткізу көлеміне тот баспайтын болаттан жасалған қабырғаға бекіту кіреді.
Ерекшеліктері:
- Жылдамдықты автоматты реттеу
- Қуатты желдеткіш қозғалтқыш
- Көпірткіштің құйылған конструкциясы ыдыстарды дайындаудың мінсіз гигиеналық жағдайларына кепілдік береді
- Күшейтілген металл шайқағыш редукторы аппараттың айрықша беріктігін қамтамасыз етеді
- Тот баспайтын болаттан жасалған штанга, саптама, жиек және кескіш құралдар
- Жарық ДИОДТЫ қуат индикаторы
- Құрылғыға ылғалдың түсуіне жол бермеу үшін қозғалтқыш бөлігінің жоғарғы жағындағы желдеткіш саңылаулар
- Ыңғайлы ұстау және жұмысты жеңілдету үшін тұтқаның пішіні
- Миксерді оңай өңдеуге және кастрөлдің шетінде ұстауға арналған қозғалтқыш блогындағы кертпеш
- Қуат сымы үзілген жағдайда оны оңай ауыстыруға арналған жаңа патенттелген "Easy Plug" жүйесі
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Саптама-араластырғыш 27355
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Robot Coupe |
| Миксер түрі | Қолмен |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 34880L MP450 ULTRA FW |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.3 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6.82 кг |
| Биіктігі | 805 мм |
| Тереңдігі | 125 мм |
| Саптаманың ұзындығы | 280 мм |
| Жылдамдықтар саны | вариатор |
| Жинақтау | бұлғауыш |
| Қуат | 0,5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өңделетін көлем | 100 л |
| Жылдамдық | 250-ден 1500 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Франция |
| Ені | 125 мм |
- Бағасы: 633 219 ₸




