
Қолмен араластырғыш Robot Coupe MP800 TURBO TP
- Бар
- Коды:337774
1 198 739 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Robot Coupe MP800 TURBO TP қол араластырғышы пюре сорпаларын, майонезді, соустарды, мусстарды, картоп пен көкөніс пюресін дайындауға, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында құймақтарға арналған сұйық қамырды шайқауға арналған. Миксерді бөлшектеу оңай, бұл оны таза ұстауға мүмкіндік береді.
Ерекшеліктері:
- Электрондық қозғалтқышты күшейту жүйесі (EBS): көлбеу пішіндерде көп мөлшерде араластыру үшін
- Тот баспайтын болаттан жасалған табан, қақпақ, қозғалтқыш қақпағы және саптамалар
- Төңкерілетін табаларда пайдалану үшін арнайы әзірленген
- Алмалы-салмалы алау мен жүз: жеңіл тазалау үшін
- Ыңғайлы ұстауға және жұмысты жеңілдетуге арналған эргономикалық қос тұтқа
- Қуат сымы үзілген жағдайда оны оңай ауыстыруға арналған патенттелген "Easy Plug" жүйесі
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Robot Coupe |
| Жылдамдық саны | 1 |
| Миксер түрі | Қолмен |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 34790L |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7.1 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 9.2 кг |
| Биіктігі | 845 мм |
| Тереңдігі | 125 мм |
| Жинақтау | пышақ |
| Қуат | 1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өңделетін көлем | 100 л |
| Жылдамдық | 9500 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Франция |
| Ені | 125 мм |
- Бағасы: 1 198 739 ₸





