
Батырылатын блендер VIATTO VA-HM-177WH
- Бар
- Коды:253848
122 500 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-HM-177WH батырмалы блендері сұйық қамырды, кремдер мен коктейльдерді шайқауға, жемістерді, көкөністерді, жаңғақтар мен шөптерді ұсақтауға, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пюре сорпаларын дайындауға арналған.
Қосымша сипаттамалар:
- Жылдамдық:
- Блендер: 3000-нан 13000 айн/мин дейін.
- Көпірткіш: 400-ден 1700 айн/мин дейін.
- Саптаманың ұзындығы:
- Араластырғыш: 177 мм
- Бұлғауыш: 240 мм
- Блендерді пайдаланған кездегі өнім деңгейі: 35-тен 130 мм-ге дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 2.1 кг |
| Биіктігі | 487 мм |
| Тереңдігі | 102 мм |
| Саптаманың ұзындығы | 177 мм |
| Жылдамдықтар саны | вариатор |
| Жинақтау | пышақ, бұлғауыш |
| Қуат | 0.28 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жылдамдық | 1700-ден 13000 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 65 мм |
- Бағасы: 122 500 ₸





