
Батырылатын блендер VIATTO VA-HM-305WH
- Бар
- Коды:253846
140 135 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-HM-305WH батырмалы блендері сұйық қамырды, кремдер мен коктейльдерді шайқауға, жемістерді, көкөністерді, жаңғақтар мен шөптерді ұсақтауға, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пюре сорпаларын дайындауға арналған.
Қосымша сипаттамалар:
- Жылдамдық:
- Блендер: 3000-нан 13000 айн/мин дейін.
- Көпірткіш: 400-ден 1700 айн/мин дейін.
- Саптаманың ұзындығы:
- Блендер: 305 мм
- Бұлғауыш: 240 мм
- Блендерді пайдаланған кездегі өнім деңгейі: 35-тен 215 мм-ге дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.7 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 2 келі |
| Биіктігі | 615 мм |
| Тереңдігі | 102 мм |
| Саптаманың ұзындығы | 305 мм |
| Жылдамдықтар саны | вариатор |
| Жинақтау | бұлғауыш, пышақ |
| Қуат | 0.28 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жылдамдық | 13000 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 65 мм |
- Бағасы: 140 135 ₸


