
Батырылатын блендер VIATTO VA-HM-305
- Бар
- Коды:215822
111 674 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-HM-305 батырмалы блендері сұйық қамырды, кремдер мен коктейльдерді шайқауға, жемістерді, көкөністерді, жаңғақтар мен шөптерді ұсақтауға, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру орындарында және үй жағдайларында пюре-сорпаларды дайындауға арналған. Модель ажыратқышы бар ыңғайлы тұтқамен, бірқалыпты ауысу үшін жылдамдық вариаторымен және алынбалы саптама-блендермен жабдықталған. Саптама тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Айналу жиілігі
- Қондырма-блендермен: 3000-нан 13000 айн/мин дейін.
- Көпірткішпен: 400-ден 1700 айн/мин дейін.
- Қондырма-блендерді пайдалану кезіндегі өнім деңгейі:
- Минимум: 35 мм
- Максимум: 130 мм
- Қаптамадағы габариттері: 380х255х125 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Бұлғауыш
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4630169227558 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.7 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 2 келі |
| Биіктігі | 615 мм |
| Тереңдігі | 102 мм |
| Саптаманың ұзындығы | 305 мм |
| Жылдамдықтар саны | вариатор |
| Қуат | 0.28 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жылдамдық | 13000 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 65 мм |
- Бағасы: 111 674 ₸


