
Батырылатын блендер VIATTO VA-HM-280
- Бар
- Коды:215825
124 197 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-HM-280 батырмалы блендері сұйық қамырды, кремдер мен коктейльдерді шайқауға, жемістерді, көкөністерді, жаңғақтар мен шөптерді ұсақтауға, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пюре сорпаларын дайындауға арналған. Модель ажыратқышы және алмалы-салмалы қондырма-блендері бар ыңғайлы тұтқамен жабдықталған. Саптама тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 835х215х215 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4630169227565 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.9 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 3.7 кг |
| Биіктігі | 785 мм |
| Тереңдігі | 157 мм |
| Саптаманың ұзындығы | 420 мм |
| Қуат | 0,5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жылдамдық | 10000 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 157 мм |
- Бағасы: 124 197 ₸


