
Батырылатын блендер VIATTO VA-IB-160
- Бар
- Коды:253832
49 408 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-IB-160 батырмалы блендері сұйық қамырды, кремдер мен коктейльдерді шайқауға, жемістерді, көкөністерді, жаңғақтар мен шөптерді ұсақтауға, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пюре сорпаларын дайындауға арналған. Корпус полипропилен мен шыны талшықтан, саптама тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Жылдамдық: 16000 / 21000 айн/мин.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Жылдамдық саны | 2 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.1 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1.3 кг |
| Биіктігі | 346 мм |
| Тереңдігі | 66 мм |
| Саптаманың ұзындығы | 180 мм |
| Жинақтау | пышақ |
| Қуат | 0,2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жылдамдық | 21000 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 68 мм |
- Бағасы: 49 408 ₸


