
Көпірткіші бар VIATTO VA-IB450AV батырмалы блендері
- Бар
- Коды:220172
186 734 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-IB450AV батырмалы блендері қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тамақ өнімдерін шайқауға, араластыруға, ұсақтауға арналған. Өнімдермен жанасатын барлық бөлшектер тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Желдетілетін мотор
- Қызып кетуден қорғау
- Эргономикалық тұтқа
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 120х200х750 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.35 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5 келі |
| Биіктігі | 650 мм |
| Тереңдігі | 100 мм |
| Саптаманың ұзындығы | 360 мм |
| Жылдамдықтар саны | вариатор |
| Жинақтау | бұлғауыш, пышақ |
| Қуат | 0.45 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жылдамдық | 6000-нан 18000 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 100 мм |
- Бағасы: 186 734 ₸


