
Қолмен араластырғыш Hurakan HKN-MPX160
- Бар
- Коды:269440
115 306 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-MPX160 қол араластырғышы пюре сорпаларын, майонезді, муссты, картоп пен көкөніс пюресін дайындауға, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында құймақ қамырын шайқауға арналған. Корпус ABS-пластиктен жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Пышақтың ұзындығы: 160 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Миксер түрі | Қолмен |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.75 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 2.3 кг |
| Биіктігі | 316 мм |
| Тереңдігі | 79 мм |
| Жылдамдықтар саны | вариатор |
| Жинақтау | пышақ |
| Қуат | 0.27 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жылдамдық | 6000-нан 20000 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 79 мм |
- Бағасы: 115 306 ₸


