
Қолмен араластырғыш Hurakan HKN-MP160 Combi
- Бар
- Коды:84382
180 889 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-MP160 Combi қол араластырғышы пюре сорпаларын, майонезді, муссты, картоп пен көкөніс пюресін дайындауға, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында құймақ қамырын шайқауға арналған. Корпус ABS-пластиктен, пышақ - болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Пышақтың диаметрі: 25 мм
- Ернеуіштің ұзындығы: 185 мм
- Бұлғақшаның салмағы: 0,81 кг
- Пышақтың салмағы: 0,46 кг
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 159880 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.1 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 3.05 кг |
| Биіктігі | 304 мм |
| Тереңдігі | 75 мм |
| Саптаманың ұзындығы | 160 мм |
| Жылдамдықтар саны | вариатор |
| Жинақтау | пышақ, бұлғауыш |
| Қуат | 0.22 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жылдамдық | 2500-ден 15000 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 75 мм |
- Бағасы: 180 889 ₸


