
Модульдік базалық POLAIR LOAD стеллажы.ME POLY 16AL.3PP40.14B
- Бар
- Коды:137811
175 343 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Модульдік сөре POLAIR LOAD.ME POLY 16AL.3PP40.14B өнімдерді тоңазытқыш және мұздатқыш камераларда, асүйлерде, зертханаларда, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында, сондай-ақ кір жуатын орындарда және басқа да жалпы сақтау орындарында сақтауға арналған. Модель биіктігі реттелетін 3 сөремен-торлармен және аяқтармен жабдықталған. Қаңқасы анодталған алюминий профилінен, сөрелері арматураланған полипропиленнен, аяқтары - берік композиттік қорытпадан жасалған.
Модель модульдік тірек жүйесінің негізгі бөлімі болып табылады және оны дербес пайдалануға немесе қосымша сызықтық және бұрыштық секциялармен бір қатарға біріктіруге болады.
Жинақтау:
- Сөре: 4 дана.
- Траверса: 6 дана.
- Бұрандалы тірек аяқтары: 4 дана.
- Бітеуіштер: 4 дана.
- Бұранда 4,8х38 : 4 дана
- Ұзындығы 100 мм сөре: 42 дана.
- Арқалық: 6 дана.
- Тіреулердің шеті: 12 дана.
- Ілмек: 12 дана.
Ерекшеліктері:
- -30-дан 80 °С-қа дейінгі температурада коррозияға төзімділігі жоғары
- Эстетика мен гигиенаны қамтамасыз ету үшін жасырын бекіткіштер
- Конструкцияның беріктігі
- Жоғары жүктеме сыйымдылығы
- Кеңістікті барынша тиімді пайдалану
- Қосымша сызықтық және бұрыштық секциялармен орналасу мүмкіндігі
- Сөрелерді ыдыс жуғыш машинада жуу мүмкіндігі
Қосымша сипаттамалар:
- Сөрелердің жалпы ұзындығы: 1400 мм
- Сөрелерді реттеу қадамы: 150 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Сөрелердің түстік шешімі
- Стандартты аралық қабырға
- Қалқа жеңіл
- Қабырғаға бекітуге арналған кронштейн
- Аяқты еденге бекіткіш
- Қалқаның шеті
- Дөңгелекті тіреу
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Сөрелер саны | 3 |
| Карскас материалы | болат |
| Сөрелер материалы | Пластик |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сөрелер түрі | торлы |
| Ені | 1460 мм |
- Бағасы: 175 343 ₸







