
Сөре-арба мобильді POLAIR LOAD.ME.MOBILE POLY МР18.4.50.08 МР18.4.50.08
- Бар
- Коды:146796
223 444 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мобильді сөре-арба POLAIR LOAD.ME.MOBILE POLY МР18.4.50.08 тоңазытқыш және мұздатқыш камераларда, асүйлерде, зертханаларда, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ кір жуатын орындарда және басқа да жалпы сақтау орындарында өнімдерді сақтауға және тасымалдауға арналған. Модель 4 сөре-тормен және дөңгелектермен жабдықталған. Қаңқасы анодталған алюминий профилінен, сөрелері ПЭВД полиэтиленінен жасалған.
Ерекшеліктері:
- -30-дан 80 °С-қа дейінгі температурада коррозияға төзімділігі жоғары
- Эстетика мен гигиенаны қамтамасыз ету үшін жасырын бекіткіштер
- Конструкцияның беріктігі
- Жоғары жүктеме сыйымдылығы
- Кеңістікті барынша тиімді пайдалану
- Сөрелерді ыдыс жуғыш машинада жуу мүмкіндігі
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | MP18.4.50.08 |
| Биіктігі | 1850 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Сөрелер саны | 4 |
| Карскас материалы | алюминий |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сөрелер түрі | торлы |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 223 444 ₸


