
Модульдік бұрыштық қосымша POLAIR LOAD стеллажы.ME INOX 21AL.3IN40.15C
- Бар
- Коды:149411
302 584 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Модульдік сөре POLAIR LOAD.ME INOX 21AL.3IN40.15C тоңазытқыш және мұздатқыш камераларда, асүйлерде, зертханаларда, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ кір жуатын орындарда және басқа да жалпы сақтау орындарында өнімдерді сақтауға арналған. Модель биіктігі реттелетін 3 сөремен және аяқтармен жабдықталған. Жиналмалы қаңқа анодталған алюминий профилінен, сөрелер тот баспайтын болаттан, аяқтар берік композиттік қорытпадан жасалған.
Модель модульдік тірек жүйесінің қосымша бұрыштық бөлімі болып табылады және оны негізгі және қосымша сызық бөліктеріне сәйкес келтіруге болады.
Жинақтау:
- Сөре: 2 дана.
- Траверса: 3 дана.
- Бұрандалы тірек аяқтары: 2 дана.
- Бітеуіштер: 2 дана.
- Бұранда 4,8х38: 2 дана.
- Ұзындығы 100 мм сөре: 45 дана.
- Арқалық: 6 дана.
- Тіреулердің шеті: 6 дана.
- Ілмек: 6 дана.
- Бұрыштық қосқыш: 6 дана.
Ерекшеліктері:
- -30-дан 80 °С-қа дейінгі температурада коррозияға төзімділігі жоғары
- Эстетика мен гигиенаны қамтамасыз ету үшін жасырын бекіткіштер
- Конструкцияның беріктігі
- Жоғары жүктеме сыйымдылығы
- Кеңістікті барынша тиімді пайдалану
- Негізгі және қосымша сызықтық және бұрыштық секциялармен түйісу мүмкіндігі
- Сөрелерді ыдыс жуғыш машинада жуу мүмкіндігі
Қосымша сипаттамалар:
- Сөрелердің жалпы ұзындығы: 1500 мм
- Сөрелерді реттеу қадамы: 150 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Сөрелердің түстік шешімі
- Стандартты аралық қабырға
- Қалқа жеңіл
- Қабырғаға бекітуге арналған кронштейн
- Аяқты еденге бекіткіш
- Қалқаның шеті
- Дөңгелекті тіреу
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 2100 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Сөрелер саны | 3 |
| Карскас материалы | болат |
| Сөрелер материалы | Тот баспайтын болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сөрелер түрі | тұтас |
| Ені | 1530 мм |
- Бағасы: 302 584 ₸


