
Модульдік сызықтық қосымша POLAIR LOAD стеллажы.ME POLY 21AL.5PP50.17Е
- Бар
- Коды:140678
302 971 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Модульдік сөре POLAIR LOAD.ME POLY 21AL.5PP50.17E тоңазытқыш және мұздатқыш камераларда, асүйлерде, зертханаларда, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ кір жуатын орындарда және басқа да жалпы сақтау орындарында өнімдерді сақтауға арналған. Модель биіктігі реттелетін 4 сөремен-торлармен және аяқтармен жабдықталған. Жиналмалы қаңқа анодталған алюминий профилінен, сөрелер арматураланған полипропиленнен, аяқтар берік композиттік қорытпадан жасалған.
Модель модульдік тірек жүйесінің қосымша сызықтық қимасы болып табылады және оны негізгі және қосымша бұрыштық бөліктерге сәйкес келтіруге болады.
Жинақтау:
- Сөре: 2 дана.
- Траверса: 3 дана.
- Бұрандалы тірек аяқтары: 2 дана.
- Бітеуіштер: 2 дана.
- Бұранда 4,8х38: 2 дана.
- Ұзындығы 100 мм сөре: 85 дана.
- Арқалық: 10 дана.
- Тіреулердің шеті: 20 дана.
- Ілмек: 20 дана.
Ерекшеліктері:
- -30-дан 80 °С-қа дейінгі температурада коррозияға төзімділігі жоғары
- Эстетика мен гигиенаны қамтамасыз ету үшін жасырын бекіткіштер
- Конструкцияның беріктігі
- Жоғары жүктеме сыйымдылығы
- Кеңістікті барынша тиімді пайдалану
- Негізгі және қосымша сызықтық және бұрыштық секциялармен түйісу мүмкіндігі
- Ыдыс жуғыш машинада сөрелерді жуу мүмкіндігі
Қосымша сипаттамалар:
- Сөрелердің жалпы ұзындығы: 1700 мм
- Сөрелерді реттеу қадамы: 150 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Сөрелердің түстік шешімі
- Стандартты аралық қабырға
- Қалқа жеңіл
- Қабырғаға бекітуге арналған кронштейн
- Аяқты еденге бекіткіш
- Қалқаның шеті
- Дөңгелекті тіреу
Назар аударыңыз! Фотосуретте жеткізу көлеміне кірмейтін және бөлек сатып алынатын негізгі бөлімі бар басқа өлшемдегі модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 2100 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Сөрелер саны | 5 |
| Карскас материалы | болат |
| Сөрелер материалы | Пластик |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сөрелер түрі | торлы |
| Ені | 1730 мм |
- Бағасы: 302 971 ₸






