
Модульдік базалық POLAIR LOAD стеллажы.ME INOX 16AL.3IN40.18B
- Бар
- Коды:147544
376 624 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Модульдік сөре POLAIR LOAD.ME INOX 16AL.3IN40.18B тоңазытқыш және мұздатқыш камераларда, асүйлерде, зертханаларда, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ кір жуатын орындарда және басқа да жалпы сақтау орындарында өнімдерді сақтауға арналған. Модель биіктігі реттелетін 3 сөремен және аяқтармен жабдықталған. Қаңқасы анодталған алюминий профилінен, сөрелері тот баспайтын болаттан, аяқтары берік композиттік қорытпадан жасалған.
Модель модульдік тірек жүйесінің негізгі бөлімі болып табылады және оны дербес пайдалануға немесе қосымша сызықтық және бұрыштық секциялармен бір қатарға біріктіруге болады.
Жинақтау:
- Сөре: 4 дана.
- Траверса: 6 дана.
- Бұрандалы тірек аяқтары: 4 дана.
- Бітеуіштер: 4 дана.
- Бұранда 4,8х38: 4 дана.
- Ұзындығы 100 мм сөре: 54 дана.
- Арқалық: 6 дана.
- Тіреулердің шеті: 12 дана.
- Ілмек: 12 дана.
Ерекшеліктері:
- -30-дан 80 °С-қа дейінгі температурада коррозияға төзімділігі жоғары
- Эстетика мен гигиенаны қамтамасыз ету үшін жасырын бекіткіштер
- Конструкцияның беріктігі
- Жоғары жүктеме сыйымдылығы
- Кеңістікті барынша тиімді пайдалану
- Қосымша сызықтық және бұрыштық секциялармен орналасу мүмкіндігі
- Сөрелерді ыдыс жуғыш машинада жуу мүмкіндігі
Қосымша сипаттамалар:
- Сөрелердің жалпы ұзындығы: 1800 мм
- Сөрелерді реттеу қадамы: 150 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Сөрелердің түстік шешімі
- Стандартты аралық қабырға
- Қалқа жеңіл
- Қабырғаға бекітуге арналған кронштейн
- Аяқты еденге бекіткіш
- Қалқаның шеті
- Дөңгелекті тіреу
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Сөрелер саны | 3 |
| Карскас материалы | болат |
| Сөрелер материалы | Тот баспайтын болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сөрелер түрі | тұтас |
| Ені | 1860 мм |
- Бағасы: 376 624 ₸



