
Жылжымалы модульді POLAIR LOAD стеллажы.ME COMPACT SC 4PP.50.06.3
- Бар
- Коды:204672
1 195 400 ₸
- +7 (702) 313-84-55
POLAIR LOAD модульдік жылжымалы еденге арналған сөре.ME COMPACT SC 4PP.50.06.3 тоңазытқыш және мұздатқыш камераларда, асүйлерде, зертханаларда, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ кір жуатын орындарда және басқа да жалпы сақтау орындарында өнімдерді сақтауға арналған. Модель биіктігі реттелетін 4 тор сөремен, модульдің төменгі жағындағы дөңгелектермен және жоғарғы жағында қосымша дөңгелектермен жабдықталған. Қаңқасы анодталған алюминий профилінен, сөрелері арматураланған полипропиленнен жасалған.
Модель дербес пайдаланылуы мүмкін, сондай-ақ арнайы рельстік жүйенің көмегімен басқа жылжымалы стеллаждармен желіде жалғануы мүмкін. Жылжымалы модульдер стационарлық стеллаждар арасында орналастырылады.
Ерекшеліктері:
- Стеллаждар арасындағы кеңістікті қосымша қоймалау аймағы ретінде пайдалану мүмкіндігі
- Монтаждаудың қарапайымдылығы
- Пайдаланудың қарапайымдылығы
- Конструкцияның беріктігі
- Кәдімгі стеллаждармен салыстырғанда қоймалау алаңы 80%-ға ұлғайтылды
- Жоғары жүктеме сыйымдылығы
Қосымша сипаттамалар:
- Жылжымалы модульдер саны: 3
- Стеллаждар арасындағы ең аз арақашықтық: 800 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі бірнеше ұқсас модельдер бар.
Бейне| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 1800 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Сөрелер саны | 4 |
| Карскас материалы | алюминий |
| Сөрелер материалы | Пластик |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сөрелер түрі | торлы |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 1 195 400 ₸


