Моноблок орташа температуралы POLAIR MM 226 S
- Бар
- Коды:29982
834 435 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
БарМоноблок орташа температуралы POLAIR MM 226 S
834 435 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR MM 226 S орташа температуралы моноблок тамақ өнеркәсібі, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тоңазытқыш камераларында қажетті температуралық режимді сақтауға арналған. Корпус полимерлі жабыны бар мырышталған болаттан жасалған. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 5 °С-тан 40 °С-қа дейін және салыстырмалы ылғалдылығы 80%-дан аспайтын жағдайларда жұмыс істеуге арналған.
Мұнда қажетті параметрлерді орнату арқылы тоңазытқыш машинаны таңдауға болады.
Жинақтау:
- Жарықдиодты шам
- Желілік қосқыш
- Ажыратқыш
- Розетка
- Су төгетін түтік
- Аспалы кронштейн
- Метиздер
Ерекшеліктері:
- Электрлік жібіту
- Мыс-алюминий конденсаторы
- Кәдімгі жылу алмастырғыш конструкциясындағы екі түрлі металдардың түйісулеріне тән гальваникалық коррозияның болмауына байланысты коррозияға төзімділіктің жоғарылауы
- Қуатты аз тұтыну
Қосымша сипаттамалар:
- Камера көлемі:
- Камера температурасы +10°C болғанда:
- Сыртқы температура 20°C болғанда: 33 м3
- Сыртқы температура 25°C болғанда: 31 м3
- Сыртқы температура 30°C болғанда: 29 м3
- Сыртқы температура 35°C болғанда: 28 м3
- Сыртқы температура 40°C болғанда: 27 м3
- Камераның температурасы +5°C болғанда:
- Сыртқы температура 20°C болғанда: 25,8 м3
- Сыртқы температура 25°C болғанда: 25,1 м3
- Сыртқы температура 30°C болғанда: 23,4 м3
- Сыртқы температура 35°C болғанда: 21,6 м3
- 40°C сыртқы температурада: 19,2 м3
- Камераның температурасы +0°C болғанда:
- Сыртқы температура 20°C болғанда: 19,7 м3
- Сыртқы температура 25°C болғанда: 19,5 м3
- Сыртқы температура 30°C болғанда: 19,3 м3
- Сыртқы температура 35°C болғанда: 17,7 м3
- 40°C сыртқы температурада: 16,3 м3
- Камераның температурасы -5°C болғанда:
- Сыртқы температура 20°C болғанда: 19,2 м3
- Сыртқы температура 25°C болғанда: 17,1 м3
- Сыртқы температура 30°C болғанда: 15,9 м3
- Сыртқы температура 35°C болғанда: 14,8 м3
- 40°C сыртқы температурада: 13,7 м3
- Конденсатор:
- Қабырғалардың қадамы: 3,2 мм
- Беті: 11,14 м2
- Желдеткіштер саны: 2
- Желдеткіштің қуаты: 0,018 кВТ / 1300 айн/мин.
- Дөңгелектің диаметрі: 254 мм
- Өнімділігі: 1200 м3/сағат
- Ауа салқындатқыш:
- Қабырғалардың қадамы: 3,6 мм
- Беті: 8,93 м2
- Желдеткіштер саны: 2
- Желдеткіштің қуаты: 0,018 кВТ / 2600 айн/мин.
- Дөңгелектің диаметрі: 200 мм
- Өнімділігі: 1200 м3/сағат
- Ауа ағынының қашықтығы: 4 м
- Электр кабелі:
- Сыртқы күштік: 4х1,5 + 1х1,5
- Датчиктерді қосу: 3х 0,75
- Камераны жарықтандыру: 2х 0,75
- Хладагент мөлшері: 0,86 кг
- Қаптамадағы габариттері: 898х988х908 мм
- Қаптама көлемі: 0,81 м3
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Қоршаған орта температурасы -10 °C-қа дейін жұмыс істеуге арналған "қысқы жинақ"
- Қашықтан басқару пульті (басқару панелін моноблоктан біршама қашықтықта орналастыру үшін)
- Камера температурасы +10°C болғанда:
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Қозғалтқыш түрі | Электр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 704 мм |
| Ені | 790 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | MM-226S (MM-226SF) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 72 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 145 келі |
| Қаптамадағы биіктік | 960 мм |
| Тереңдігі | 807 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 940 мм |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Камера көлемі | 13.7-ден 33 м3-ге дейін |
| Тұтынылатын қуат | 1.65 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -5-тен 10 градусқа дейін |
| Түрі | орташа температуралы |
| Орнату түрі | Ойық |
| Салқындатқыш | R404 |
| Салқындату сыйымдылығы | 2600 Вт |
| Қаптамадағы ені | 1010 мм |
- Бағасы: 834 435 ₸


