
Моноблок орташа температуралы POLAIR MM 115 R Light
- Бар
- Коды:130928
514 731 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR MM 115 R Light орташа температуралы моноблок тамақ өнеркәсібі, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тоңазытқыш камераларда қажетті температуралық режимді сақтауға арналған. Корпус полимерлі жабыны бар мырышталған болаттан жасалған.
Мұнда қажетті параметрлерді орнату арқылы тоңазытқыш машинаны таңдауға болады.
Ерекшеліктері:
- ТЭН 700 көмегімен еріту
- Тығыздалған поршеньді компрессор
- Микроканалды алюминий конденсаторы
- Мыс-алюминий ауа салқындатқышы
- Кәдімгі жылу алмастырғыш конструкциясындағы екі түрлі металдардың түйісулеріне тән гальваникалық коррозияның болмауына байланысты коррозияға төзімділіктің жоғарылауы
- Үлкен жылу алмасу беті және кіші габариттері
- Бұйымның материалды қажетсінуін төмендету
- Қуатты аз тұтыну
- LED-жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Камера көлемі:
- Камера температурасы +10°C болғанда:
- Сыртқы температура 20°C болғанда: 14,9 м3
- Сыртқы температура 25°C болғанда: 14 м3
- Сыртқы температура 30°C болғанда: 13,4 м3
- Сыртқы температура 35°C болғанда: 12,2 м3
- 40°C сыртқы температурада: 11,3 м3
- Камераның температурасы +5°C болғанда:
- Сыртқы температура 20°C болғанда: 12 м3
- Сыртқы температура 25°C болғанда: 11,2 м3
- Сыртқы температура 30°C болғанда: 10,3 м3
- Сыртқы температура 35°C болғанда: 9,4 м3
- Сыртқы температура 40°C болғанда: 8,5 м3
- Камераның температурасы +0°C болғанда:
- Сыртқы температура 20°C болғанда: 10,1 м3
- Сыртқы температура 25°C болғанда: 9,3 м3
- Сыртқы температура 30°C болғанда: 8,6 м3
- Сыртқы температура 35°C болғанда: 7,9 м3
- 40°C сыртқы температурада: 7,1 м3
- Камераның температурасы -5°C болғанда:
- Сыртқы температура 20°C болғанда: 8,4 м3
- Сыртқы температура 25°C болғанда: 7,8 м3
- Сыртқы температура 30°C болғанда: 7,2 м3
- Сыртқы температура 35°C болғанда: 6,5 м3
- 40°C сыртқы температурада: 5,8 м3
- Конденсатор:
- Желдеткіштер саны: 1
- Желдеткіштің қуаты: 0,018 кВТ
- Айналу жылдамдығы: 1300 айн/мин.
- Дөңгелектің диаметрі: 254 мм
- Өнімділігі: 600 м3/сағат
- Ауа салқындатқыш:
- Қабырғалардың қадамы: 3,6 мм
- Беті: 4,63 м2
- Желдеткіштер саны: 1
- Желдеткіштің қуаты: 0,01 кВТ
- Айналу жылдамдығы: 1300 айн/мин.
- Дөңгелектің диаметрі: 230 мм
- Өнімділігі: 600 м3/сағат
- Хладагент мөлшері: 0,53 кг
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Қоршаған ортаның температурасы 5 °C-тан төмен болғанда пайдалануға арналған "қысқы жиынтық"
- Қашықтан басқару пульті (басқару панелін моноблоктан біршама қашықтықта орналастыру үшін)
- Камера температурасы +10°C болғанда:
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | MM-115 R (MM-115 RF) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 50 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 79 келі |
| Биіктігі | 600 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 816 мм |
| Тереңдігі | 840 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 920 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Камера көлемі | 5.8-ден 14.9 м3-ге дейін |
| Тұтынылатын қуат | 1.18 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -5-тен 10 градусқа дейін |
| Түрі | орташа температуралы |
| Орнату түрі | аспалы |
| Салқындатқыш | R404 |
| Салқындату сыйымдылығы | 1450 Вт |
| Ені | 420 мм |
| Қаптамадағы ені | 500 мм |
- Бағасы: 514 731 ₸






