
Моноблок төмен температуралы POLAIR MB 211 R Light
- Бар
- Коды:131237
668 621 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Төмен температуралы моноблок POLAIR MB 211 R Light тамақ өнеркәсібі, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тоңазытқыш камераларда қажетті температуралық режимді сақтауға арналған. Корпус полимерлі жабыны бар мырышталған болаттан жасалған.
Мұнда қажетті параметрлерді орнату арқылы тоңазытқыш машинаны таңдауға болады.
Ерекшеліктері:
- ТЭН көмегімен еріту 1150
- Тығыздалған поршеньді компрессор
- Микроканалды алюминий конденсаторы
- Мыс-алюминий ауа салқындатқышы
- Кәдімгі жылу алмастырғыш конструкциясындағы екі түрлі металдардың түйісулеріне тән гальваникалық коррозияның болмауына байланысты коррозияға төзімділіктің жоғарылауы
- Үлкен жылу алмасу беті және кіші габариттері
- Бұйымның материалды қажетсінуін төмендету
- Қуатты аз тұтыну
- LED-жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Конденсатор:
- Желдеткіштер саны: 2
- Желдеткіштің қуаты: 0,018 кВТ
- Айналу жылдамдығы: 1300 айн/мин.
- Дөңгелектің диаметрі: 254 мм
- Өнімділігі: 600 м3/сағат
- Ауа салқындатқыш:
- Қабырғалардың қадамы: 3,6 мм
- Беті: 8,93 м2
- Желдеткіштер саны: 2
- Желдеткіштің қуаты: 0,018 кВТ
- Айналу жылдамдығы: 2600 айн/мин.
- Дөңгелектің диаметрі: 200 мм
- Өнімділігі: 1200 м3/сағат
- Хладагент мөлшері: 0,44 кг
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Қашықтан басқару пульті (басқару панелін моноблоктан біршама қашықтықта орналастыру үшін)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | MB211 R |
| Салмағы (қаптамасыз) | 67 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 117 келі |
| Биіктігі | 600 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 830 мм |
| Тереңдігі | 840 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 910 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Камера көлемі | 10 м3 |
| Тұтынылатын қуат | 1.3 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -25-тен -15 градусқа дейін |
| Түрі | төмен температуралы |
| Орнату түрі | аспалы |
| Салқындатқыш | R404 |
| Салқындату сыйымдылығы | 1263 Вт |
| Ені | 738 мм |
| Қаптамадағы ені | 980 мм |
- Бағасы: 668 621 ₸



