
Моноблок орташа температуралы POLAIR MM 115 ST
- Бар
- Коды:85178
787 854 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR MM 115 ST орташа температуралы моноблок тамақ өнеркәсібі, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тоңазытқыш камераларында қажетті температуралық режимді сақтауға арналған. Корпус полимерлі жабыны бар мырышталған болаттан жасалған.
Мұнда қажетті параметрлерді орнату арқылы тоңазытқыш машинаны таңдауға болады.
Жинақтау:
- Электрондық блок
- Қашықтан басқару пульті (басқару панелін моноблоктан біршама қашықтықта орналастыру үшін)
- Жарықдиодты шам
Ерекшеліктері:
- Электрлік жібіту
- Тығыздалған поршеньді компрессор
Қосымша сипаттамалар:
- Камера көлемі:
- Камера температурасы +10°C болғанда:
- Сыртқы температура 20°C болғанда: 14,9 м3
- Сыртқы температура 25°C болғанда: 14 м3
- Сыртқы температура 30°C болғанда: 13,4 м3
- Сыртқы температура 35°C болғанда: 12,2 м3
- 40°C сыртқы температурада: 11,3 м3
- Камераның температурасы +5°C болғанда:
- Сыртқы температура 20°C болғанда: 12 м3
- Сыртқы температура 25°C болғанда: 11,2 м3
- Сыртқы температура 30°C болғанда: 10,3 м3
- Сыртқы температура 35°C болғанда: 9,4 м3
- Сыртқы температура 40°C болғанда: 8,5 м3
- Камераның температурасы +0°C болғанда:
- Сыртқы температура 20°C болғанда: 10,1 м3
- Сыртқы температура 25°C болғанда: 9,3 м3
- Сыртқы температура 30°C болғанда: 8,6 м3
- Сыртқы температура 35°C болғанда: 7,9 м3
- 40°C сыртқы температурада: 7,1 м3
- Камераның температурасы -5°C болғанда:
- Сыртқы температура 20°C болғанда: 8,4 м3
- Сыртқы температура 25°C болғанда: 7,8 м3
- Сыртқы температура 30°C болғанда: 7,2 м3
- Сыртқы температура 35°C болғанда: 6,5 м3
- 40°C сыртқы температурада: 5,8 м3
- Конденсатор:
- Қабырғалардың қадамы: 3,7 мм
- Желдеткіштер саны: 1
- Желдеткіштің қуаты: 0,018 кВТ / 1300 айн/мин.
- Дөңгелектің диаметрі: 254 мм
- Өнімділігі: 980 м3/сағат
- Ауа салқындатқыш:
- Қабырғалардың қадамы: 5 мм
- Желдеткіштер саны: 1
- Желдеткіштің қуаты: 0,018 кВТ / 1300 айн/мин.
- Дөңгелектің диаметрі: 254 мм
- Өнімділігі: 980 м3/сағат
- Электр кабелі:
- Сору түтігінің диаметрі: 10 мм
- Айдау түтігінің диаметрі: 6 мм
- Электр тұтыну: тәулігіне 15 кВТ
- Хладагент мөлшері: 0,7 кг
- Камера температурасы +10°C болғанда:
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | MM-115 ST / MM115 ST |
| Салмағы (қаптамасыз) | 57 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 72 келі |
| Биіктігі | 665 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 910 мм |
| Тереңдігі | 490 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 720 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Камера көлемі | 5.8-ден 14.9 м3-ге дейін |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -5-тен 10 градусқа дейін |
| Түрі | орташа температуралы |
| Орнату түрі | Төбелік |
| Салқындатқыш | R404 |
| Салқындату сыйымдылығы | 1500 Вт |
| Ені | 490 мм |
| Қаптамадағы ені | 550 мм |
- Бағасы: 787 854 ₸


