
Моноблок төмен температуралы POLAIR MB 331 S
- Бар
- Коды:176301
1 652 275 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Төмен температуралы моноблок POLAIR MB331 S тамақ өнеркәсібі, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тоңазытқыш камераларда қажетті температуралық режимді сақтауға арналған. Корпус полимерлі жабыны бар мырышталған болаттан жасалған. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 5 °С-тан 40 °С-қа дейін және салыстырмалы ылғалдылығы 80%-дан аспайтын жағдайларда жұмыс істеуге арналған.
Мұнда қажетті параметрлерді орнату арқылы тоңазытқыш машинаны таңдауға болады.
Жинақтау:
- Ажыратқышы бар LED шам
- Желілік қосқыш
- Ажыратқыш
- Су төгетін түтік
- Аспалы кронштейн
- Метиздер
Ерекшеліктері:
- Ыстық газбен еріту:
- Камера ішіндегі температураның тұрақтылығы және сақталатын өнімдердің сапасы ерітудің ең қысқа циклдерін қамтамасыз етеді
- Жылытқыштарды ерітумен салыстырғанда үнемді қуат тұтыну
- Қыздыру алаңы барлық жылу алмасу беті болып табылады
- Қыздыру элементтерін қосу үшін қосымша автоматика қажет емес
- Мыс-алюминий конденсаторы
- Кәдімгі жылу алмастырғыш конструкциясындағы екі түрлі металдардың түйісулеріне тән гальваникалық коррозияның болмауына байланысты коррозияға төзімділіктің жоғарылауы
Қосымша сипаттамалар:
- Конденсатор:
- Қабырғалардың қадамы: 3,2 мм
- Беті: 19,5 м2
- Желдеткіштер саны: 1
- Желдеткіштің қуаты: 102 Вт
- Дөңгелектің диаметрі: 315 мм
- Өнімділігі: 2440 м3/сағ
- Ауа салқындатқыш:
- Қабырғалардың қадамы: 3,6 мм
- Беті: 15 м2
- Желдеткіштер саны: 1
- Желдеткіштің қуаты: 102 Вт
- Дөңгелектің диаметрі: 315 мм
- Өнімділігі: 2440 м3/сағ
- Ауа ағынының қашықтығы: 9,5 м
- Электр кабелі:
- Сыртқы күштік: 4х1,5 + 1х1,5
- Сору түтігінің диаметрі:18 мм
- Айдау түтігінің диаметрі:10 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Қоршаған ортаның температурасы 5 °C-тан төмен болғанда пайдалануға арналған "қысқы жиынтық"
- Қашықтан басқару пульті (басқару панелін моноблоктан біршама қашықтықта орналастыру үшін)
- Тот баспайтын болаттан жасалған ауа салқындатқыш
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1135002d / MB331S/MB331 S |
| Салмағы (қаптамасыз) | 112 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 150 келі |
| Биіктігі | 795 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 992 мм |
| Тереңдігі | 790 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 924 мм |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Камера көлемі | 14-тен 40 м3 дейін |
| Тұтынылатын қуат | 3.2 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -25-тен -15 градусқа дейін |
| Түрі | төмен температуралы |
| Орнату түрі | Ойық |
| Салқындатқыш | R404 |
| Ені | 972 мм |
| Қаптамадағы ені | 1135 мм |
- Бағасы: 1 652 275 ₸



