
Моноблок орташа температуралы POLAIR MM 113 ST
- Бар
- Коды:85177
682 021 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR MM 113 ST орташа температуралы моноблок тамақ өнеркәсібі, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тоңазытқыш камераларында қажетті температуралық режимді сақтауға арналған. Корпус полимерлі жабыны бар мырышталған болаттан жасалған.
Мұнда қажетті параметрлерді орнату арқылы тоңазытқыш машинаны таңдауға болады.
Жинақтау:
- Электрондық блок
- Қашықтан басқару пульті (басқару панелін моноблоктан біршама қашықтықта орналастыру үшін)
- Жарықдиодты шам
Ерекшеліктері:
- Электрлік жібіту
- Тығыздалған поршеньді компрессор
Қосымша сипаттамалар:
- Камера көлемі:
- Камера температурасы +10°C болғанда:
- Сыртқы температура 20°C болғанда: 13,4 м3
- Сыртқы температура 25°C болғанда: 12,4 м3
- Сыртқы температура 30°C болғанда: 11,8 м3
- Сыртқы температура 35°C болғанда: 11,1 м3
- 40°C сыртқы температурада: 10,2 м3
- Камераның температурасы +5°C болғанда:
- Сыртқы температура 20°C болғанда: 10,5 м3
- Сыртқы температура 25°C болғанда: 9,7 м3
- Сыртқы температура 30°C болғанда: 8,9 м3
- Сыртқы температура 35°C болғанда: 8,2 м3
- 40°C сыртқы температурада: 7,5 м3
- Камераның температурасы +0°C болғанда:
- Сыртқы температура 20°C болғанда: 8,2 м3
- Сыртқы температура 25°C болғанда: 8,1 м3
- Сыртқы температура 30°C болғанда: 7,5 м3
- Сыртқы температура 35°C болғанда: 6,8 м3
- 40°C сыртқы температурада: 6,1 м3
- Камераның температурасы -5°C болғанда:
- Сыртқы температура 20°C болғанда: 6,8 м3
- Сыртқы температура 25°C болғанда: 6,7 м3
- Сыртқы температура 30°C болғанда: 6,1 м3
- Сыртқы температура 35°C болғанда: 5,5 м3
- Сыртқы температура 40°C болғанда: 4,9 м3
- Камера температурасы +10°C болғанда:
- Конденсатор:
- Қабырғалардың қадамы: 3,7 мм
- Желдеткіштер саны: 1
- Желдеткіштің қуаты: 0,018 кВТ / 1300 айн/мин.
- Дөңгелектің диаметрі: 254 мм
- Өнімділігі: 980 м3/сағат
- Ауа салқындатқыш:
- Қабырғалардың қадамы: 5 мм
- Желдеткіштер саны: 1
- Желдеткіштің қуаты: 0,018 кВТ / 1300 айн/мин.
- Дөңгелектің диаметрі: 254 мм
- Өнімділігі: 980 м3/сағат
- Электр кабелі:
- Сору түтігінің диаметрі: 8 мм
- Айдау түтігінің диаметрі: 6 мм
- Электр тұтыну: тәулігіне 12 кВТ
- Хладагент мөлшері: 0,68 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | MM-113 ST / MM113 ST |
| Салмағы (қаптамасыз) | 55 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 70 келі |
| Биіктігі | 665 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 910 мм |
| Тереңдігі | 490 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 550 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Камера көлемі | 4.9-дан 13.4 м3-ге дейін |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -5-тен 10 градусқа дейін |
| Түрі | орташа температуралы |
| Орнату түрі | Төбелік |
| Салқындатқыш | R404 |
| Салқындату сыйымдылығы | 1300 Вт |
| Ені | 490 мм |
| Қаптамадағы ені | 720 мм |
- Бағасы: 682 021 ₸


