
Моноблок төмен температуралы POLAIR MB 109 ST
- Бар
- Коды:85170
765 232 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Төмен температуралы моноблок POLAIR MB 109 ST тамақ өнеркәсібі, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тоңазытқыш камераларда қажетті температуралық режимді сақтауға арналған. Корпус полимерлі жабыны бар мырышталған болаттан жасалған.
Мұнда қажетті параметрлерді орнату арқылы тоңазытқыш машинаны таңдауға болады.
Жинақтау:
- Электрондық блок
- Қашықтан басқару пульті (басқару панелін моноблоктан біршама қашықтықта орналастыру үшін)
- Жарықдиодты шам
Ерекшеліктері:
- Электрлік жібіту
- Тығыздалған поршеньді компрессор
Қосымша сипаттамалар:
- Конденсатор:
- Қабырғалардың қадамы: 3,7 мм
- Желдеткіштер саны: 1
- Желдеткіштің қуаты: 0,018 кВТ / 1300 айн/мин.
- Дөңгелектің диаметрі: 254 мм
- Өнімділігі: 980 м3/сағат
- Ауа салқындатқыш:
- Қабырғалардың қадамы: 5 мм
- Желдеткіштер саны: 1
- Желдеткіштің қуаты: 0,018 кВТ / 1300 айн/мин.
- Дөңгелектің диаметрі: 254 мм
- Өнімділігі: 980 м3/сағат
- Электр кабелі:
- Сору түтігінің диаметрі: 10 мм
- Айдау түтігінің диаметрі: 8 мм
- Электр тұтыну: тәулігіне 19 кВТ
- Хладагент мөлшері: 0,7 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | MB-109 ST MB109 ST |
| Салмағы (қаптамасыз) | 64 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 79 келі |
| Биіктігі | 665 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 910 мм |
| Тереңдігі | 490 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 550 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Камера көлемі | 6 м3 |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -25-тен -15 градусқа дейін |
| Түрі | төмен температуралы |
| Орнату түрі | Төбелік |
| Салқындатқыш | R404 |
| Салқындату сыйымдылығы | 900 Вт |
| Ені | 490 мм |
| Қаптамадағы ені | 720 мм |
- Бағасы: 765 232 ₸


