
Моноблок төмен температуралы POLAIR MB 328 S
- Бар
- Коды:176297
1 398 289 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Төмен температуралы моноблок POLAIR MB328S тамақ өнеркәсібі, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тоңазытқыш камераларда қажетті температуралық режимді сақтауға арналған. Корпус полимерлі жабыны бар мырышталған болаттан жасалған. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 5 °С-тан 40 °С-қа дейін және салыстырмалы ылғалдылығы 80%-дан аспайтын жағдайларда жұмыс істеуге арналған.
Мұнда қажетті параметрлерді орнату арқылы тоңазытқыш машинаны таңдауға болады.
Жинақтау:
- Ажыратқышы бар LED шам
- Желілік қосқыш
- Ажыратқыш
- Су төгетін түтік
- Аспалы кронштейн
- Метиздер
Ерекшеліктері:
- Ыстық газбен еріту:
- Камера ішіндегі температураның тұрақтылығы және сақталатын өнімдердің сапасы ерітудің ең қысқа циклдерін қамтамасыз етеді
- Жылытқыштарды ерітумен салыстырғанда үнемді қуат тұтыну
- Қыздыру алаңы барлық жылу алмасу беті болып табылады
- Қыздыру элементтерін қосу үшін қосымша автоматика қажет емес
- Мыс-алюминий конденсаторы
- Кәдімгі жылу алмастырғыш конструкциясындағы екі түрлі металдардың түйісулеріне тән гальваникалық коррозияның болмауына байланысты коррозияға төзімділіктің жоғарылауы
Қосымша сипаттамалар:
- Конденсатор:
- Қабырғалардың қадамы: 3,2 мм
- Беті: 19,5 м2
- Желдеткіштер саны: 1
- Желдеткіштің қуаты: 102 Вт
- Дөңгелектің диаметрі: 315 мм
- Өнімділігі: 2440 м3/сағ
- Ауа салқындатқыш:
- Қабырғалардың қадамы: 3,6 мм
- Беті: 15 м2
- Желдеткіштер саны: 1
- Желдеткіштің қуаты: 102 Вт
- Дөңгелектің диаметрі: 315 мм
- Өнімділігі: 2440 м3/сағ
- Ауа ағынының қашықтығы: 9,5 м
- Электр кабелі:
- Сыртқы күштік: 4х1,5 + 1х1,5
- Сору түтігінің диаметрі: 16 мм
- Айдау түтігінің диаметрі: 10 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Қоршаған ортаның температурасы 5 °C-тан төмен болғанда пайдалануға арналған "қысқы жиынтық"
- Қашықтан басқару пульті (басқару панелін моноблоктан біршама қашықтықта орналастыру үшін)
- Тот баспайтын болаттан жасалған ауа салқындатқыш
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1133002d / MB328 S/MB328S |
| Салмағы (қаптамасыз) | 96 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 146 келі |
| Биіктігі | 795 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 992 мм |
| Тереңдігі | 790 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 924 мм |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Камера көлемі | 14-тен 40 м3 дейін |
| Тұтынылатын қуат | 2.5 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -25-тен -15 градусқа дейін |
| Түрі | төмен температуралы |
| Орнату түрі | Ойық |
| Салқындатқыш | R404 |
| Ені | 972 мм |
| Қаптамадағы ені | 1135 мм |
- Бағасы: 1 398 289 ₸



