
Моноблок төмен температуралы POLAIR MB 214 S GREEN (R290)
- Бар
- Коды:241139
839 645 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Төмен температуралы моноблок POLAIR MB 214 S GREEN (R290) тамақ өнеркәсібі, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тоңазытқыш камераларында қажетті температуралық режимді сақтауға арналған. Корпус полимерлі жабыны бар мырышталған болаттан жасалған. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 5 °С-тан 40 °С-қа дейін және салыстырмалы ылғалдылығы 80%-дан аспайтын жағдайларда жұмыс істеуге арналған.
Мұнда қажетті параметрлерді орнату арқылы тоңазытқыш машинаны таңдауға болады.
Жинақтау:
- Жарықдиодты шам
- Желілік қосқыш
- Ажыратқыш
- Розетка
- Су төгетін түтік
- Аспалы кронштейн
- Метиздер
Ерекшеліктері:
- Электрлік жібіту
- Мыс-алюминий конденсаторы
- Кәдімгі жылу алмастырғыш конструкциясындағы екі түрлі металдардың түйісулеріне тән гальваникалық коррозияның болмауына байланысты коррозияға төзімділіктің жоғарылауы
- Қуатты аз тұтыну
Қосымша сипаттамалар:
- Конденсатор:
- Қабырғалардың қадамы: 3,2 мм
- Беті: 11,14 м2
- Желдеткіштер саны: 2
- Желдеткіштің қуаты: 0,018 кВТ / 1300 айн/мин.
- Дөңгелектің диаметрі: 254 мм
- Өнімділігі: 1200 м3/сағат
- Ауа салқындатқыш:
- Қабырғалардың қадамы: 3,6 мм
- Беті: 8,93 м2
- Желдеткіштер саны: 2
- Желдеткіштің қуаты: 0,018 кВТ / 2600 айн/мин.
- Дөңгелектің диаметрі: 200 мм
- Өнімділігі: 1200 м3/сағат
- Ауа ағынының қашықтығы: 4 м
- Электр кабелі:
- Сыртқы күштік: 4х1,5 + 1х1,5
- Датчиктерді қосу: 3х 0,75
- Камераны жарықтандыру: 2х 0,75
- Тәулігіне макс. электр энергиясын тұтыну: 22 кВТ/сағ
- Хладагент мөлшері: 0,9 кг
- Қаптамадағы габариттері: 898х988х908 мм
- Қаптама көлемі: 0,81 м3
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Қоршаған орта температурасы -10 °C-қа дейін жұмыс істеуге арналған "қысқы жинақ"
- Қашықтан басқару пульті (басқару панелін моноблоктан біршама қашықтықта орналастыру үшін)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 82 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 155 келі |
| Биіктігі | 704 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 916 мм |
| Тереңдігі | 807 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 924 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Камера көлемі | 12 м3 |
| Тұтынылатын қуат | 1.4 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -25-тен -15 градусқа дейін |
| Түрі | төмен температуралы |
| Орнату түрі | Ойық |
| Салқындатқыш | R290 |
| Салқындату сыйымдылығы | 1400 Вт |
| Ені | 790 мм |
| Қаптамадағы ені | 984 мм |
- Бағасы: 839 645 ₸


