
Моноблок орташа температуралы POLAIR MM 111 T
- Бар
- Коды:117293
707 157 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR MM 111 T орташа температуралы моноблок тамақ өнеркәсібі, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тоңазытқыш камераларында қажетті температуралық режимді сақтауға арналған. Корпус полимерлі жабыны бар мырышталған болаттан жасалған.
Мұнда қажетті параметрлерді орнату арқылы тоңазытқыш машинаны таңдауға болады.
Жеткізу көлеміне камераның ішіне орнатылған шам кіреді.
Ерекшеліктері:
- Компрессор NEU6215GK
- Дистанциялық басқару пульті бар электрондық блок
- Конденсатты буландыру жүйесі қандай да бір қосымша сыртқы қосылыстарды қажет етпейді
- Ауа сору жүйесі қажет болған жағдайда моноблокты камера қабырғасына ең аз жақын қашықтықта орнатуға мүмкіндік береді
- Жоғары қысымнан қорғау
Қосымша сипаттамалар:
- Камера көлемі:
- Камера температурасы +10°C болғанда:
- Сыртқы температура 20°C болғанда: 10,3 м3
- Сыртқы температура 25°C болғанда: 9,5 м3
- Сыртқы температура 30°C болғанда: 8,7 м3
- Сыртқы температура 35°C болғанда: 7,9 м3
- 40°C сыртқы температурада: 7,0 м3
- Камераның температурасы +5°C болғанда:
- Сыртқы температура 20°C болғанда: 7,8м3
- Сыртқы температура 25°C болғанда: 7,6 м3
- Сыртқы температура 30°C болғанда: 7,0 м3
- Сыртқы температура 35°C болғанда: 6,4 м3
- 40°C сыртқы температурада: 5,8 м3
- Камераның температурасы +0°C болғанда:
- Сыртқы температура 20°C болғанда: 6,4 м3
- Сыртқы температура 25°C болғанда: 6,2 м3
- Сыртқы температура 30°C болғанда: 5,7 м3
- Сыртқы температура 35°C болғанда: 5,2 м3
- Сыртқы температура 40°C болғанда: 4,6 м3
- Камераның температурасы -5°C болғанда:
- 20°C сыртқы температурада: 5,0 м3
- Сыртқы температура 25°C болғанда: 4,9 м3
- Сыртқы температура 30°C болғанда: 4,4 м3
- Сыртқы температура 35°C болғанда: 4,1 м3
- Сыртқы температура 40°C болғанда: 3,6 м3
- Камера температурасы +10°C болғанда:
- Конденсатор:
- Қабырғалардың қадамы: 2,8 мм
- Беті: 4,2 м2
- Желдеткіштер саны: 1
- Желдеткіштің қуаты: 0,018 кВТ / 1300 айн/мин.
- Дөңгелектің диаметрі: 254 мм
- Өнімділігі: 8400 м3/сағат
- Ауа салқындатқыш:
- Қабырғалардың қадамы: 4,2 мм
- Беті: 3,6 м2
- Желдеткіштер саны: 1
- Желдеткіштің қуаты: 0,018 кВТ / 2600 айн/мин.
- Дөңгелектің диаметрі: 200 мм
- Өнімділігі: 600 м3/сағат
- Ауа ағынының қашықтығы: 4 м
- Құбырдың диаметрі:
- Сорғыш: 8 мм
- Айдау: 6 мм
- Электр тұтыну: тәулігіне 12 кВТ
- Хладагент мөлшері: 0,44 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | MM111T/ MM-111 T |
| Салмағы (қаптамасыз) | 50 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 74 келі |
| Биіктігі | 545 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 704 мм |
| Тереңдігі | 603 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 772 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Камера көлемі | 3.6-дан 10.3 м3-ге дейін |
| Тұтынылатын қуат | 0,5 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -5-тен 10 градусқа дейін |
| Түрі | орташа температуралы |
| Орнату түрі | Төбелік |
| Салқындатқыш | R404 |
| Салқындату сыйымдылығы | 1100 Вт |
| Ені | 1003 мм |
| Қаптамадағы ені | 1064 мм |
- Бағасы: 707 157 ₸


