
Моноблок орташа температуралы POLAIR MM 222 T
- Бар
- Коды:108006
1 098 051 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR MM 222 T орташа температуралы моноблок тамақ өнеркәсібі, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тоңазытқыш камераларында қажетті температуралық режимді сақтауға арналған. Корпус полимерлі жабыны бар мырышталған болаттан жасалған.
Мұнда қажетті параметрлерді орнату арқылы тоңазытқыш машинаны таңдауға болады.
Қосымша сипаттамалар:
- Камера көлемі:
- Камера температурасы +10°C болғанда:
- Сыртқы температура 20°C: 28 м болғанда3
- Сыртқы температура 25°C: 27 м болғанда3
- Сыртқы температура 30°C болғанда: 25,7 м3
- Сыртқы температура 35°C: 24 м болғанда3
- 40°C сыртқы температурада: 21,5 м3
- Камераның температурасы +5°C болғанда:
- Сыртқы температура 20°C болғанда: 22,5 м3
- Сыртқы температура 25°C болғанда: 21,4 м3
- Сыртқы температура 30°C болғанда: 19,5 м3
- Сыртқы температура 35°C болғанда: 17,8 м3
- 40°C сыртқы температурада: 16,5 м3
- Камераның температурасы +0°C болғанда:
- Сыртқы температура 20°C болғанда: 17,6 м3
- Сыртқы температура 25°C болғанда: 17,6 м3
- Сыртқы температура 30°C болғанда: 16,5 м3
- Сыртқы температура 35°C болғанда: 15,3 м3
- Сыртқы температура 40°C болғанда: 14 м3
- Камераның температурасы -5°C болғанда:
- Сыртқы температура 20°C болғанда: 15,9 м3
- Сыртқы температура 25°C болғанда: 14,7 м3
- Сыртқы температура 30°C болғанда: 13,8 м3
- Сыртқы температура 35°C болғанда: 12,5 м3
- 40°C сыртқы температурада: 11,7 м3
- Конденсатор:
- Қабырғалардың қадамы: 2,8 мм
- Желдеткіштер саны: 1
- Желдеткіштің қуаты: 0,018 кВТ / 1300 айн/мин.
- Дөңгелектің диаметрі: 300 мм
- Өнімділігі: 1400 м3/сағат
- Ауа салқындатқыш:
- Қабырғалардың қадамы: 4,2 мм
- Желдеткіштер саны: 2
- Желдеткіштің қуаты: 0,018 кВТ / 2600 айн/мин.
- Дөңгелектің диаметрі: 200 мм
- Өнімділігі: 1200 м3/сағат
- Электр кабелі:
- Сору түтігінің диаметрі: 12 мм
- Айдау түтігінің диаметрі: 8 мм
- Электр тұтыну: тәулігіне 26 кВТ
- Хладагент мөлшері: 0,69 кг
- Камера температурасы +10°C болғанда:
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 545 мм |
| Ені | 1003 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ММ222Т / ММ-222 Т / ММ 222 Т |
| Салмағы (қаптамасыз) | 69 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 96 келі |
| Қаптамадағы биіктік | 772 мм |
| Тереңдігі | 853 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 954 мм |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Камера көлемі | 11.7-ден 28 м3-ге дейін |
| Тұтынылатын қуат | 2.2 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -5-тен 10 градусқа дейін |
| Түрі | орташа температуралы |
| Орнату түрі | Төбелік |
| Салқындатқыш | R404 |
| Салқындату сыйымдылығы | 2200 Вт |
| Қаптамадағы ені | 1064 мм |
- Бағасы: 1 098 051 ₸


