
Моноблок төмен температуралы POLAIR MB 214 ST
- Бар
- Коды:85174
1 044 433 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Төмен температуралы моноблок POLAIR MB 214 ST тамақ өнеркәсібі, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тоңазытқыш камераларда қажетті температуралық режимді сақтауға арналған. Корпус полимерлі жабыны бар мырышталған болаттан жасалған.
Мұнда қажетті параметрлерді орнату арқылы тоңазытқыш машинаны таңдауға болады.
Жинақтау:
- Электрондық блок
- Қашықтан басқару пульті (басқару панелін моноблоктан біршама қашықтықта орналастыру үшін)
- Жарықдиодты шам
Ерекшеліктері:
- Электрлік жібіту
- Тығыздалған поршеньді компрессор
Қосымша сипаттамалар:
- Конденсатор:
- Қабырғалардың қадамы: 3,7 мм
- Желдеткіштер саны: 2
- Желдеткіштің қуаты: 0,018 кВТ / 1300 айн/мин.
- Дөңгелектің диаметрі: 254 мм
- Өнімділігі: 1960 м3/сағат
- Ауа салқындатқыш:
- Қабырғалардың қадамы: 4,2 мм
- Желдеткіштер саны: 2
- Желдеткіштің қуаты: 0,018 кВТ / 1300 айн/мин.
- Дөңгелектің диаметрі: 254 мм
- Өнімділігі: 1960 м3/сағат
- Электр кабелі:
- Сору түтігінің диаметрі: 10 мм
- Айдау түтігінің диаметрі: 8 мм
- Электр тұтыну: тәулігіне 24 кВТ
- Хладагент мөлшері: 1,45 кг
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Қозғалтқыш түрі | Электр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 830 мм |
| Ені | 550 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | MB-214 ST ТР201 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 70 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 120 келі |
| Қаптамадағы биіктік | 970 мм |
| Тереңдігі | 665 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 900 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Камера көлемі | 12 м3 |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -25-тен -15 градусқа дейін |
| Түрі | төмен температуралы |
| Орнату түрі | Төбелік |
| Салқындатқыш | R404 |
| Салқындату сыйымдылығы | 1400 Вт |
| Қаптамадағы ені | 790 мм |
- Бағасы: 1 044 433 ₸


