
Моноблок төмен температуралы POLAIR МВ 109 Т
- Бар
- Коды:111912
933 092 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Төмен температуралы моноблок POLAIR MB 109 T тамақ өнеркәсібі, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тоңазытқыш камераларда қажетті температуралық режимді сақтауға арналған. Корпус полимерлі жабыны бар мырышталған болаттан жасалған. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 5 °С-тан 40 °С-қа дейін және салыстырмалы ылғалдылығы 80%-дан аспайтын жағдайларда жұмыс істеуге арналған.
Мұнда қажетті параметрлерді орнату арқылы тоңазытқыш машинаны таңдауға болады.
Ерекшеліктері:
- Компрессор NJ2212GK
- Дистанциялық басқару пульті бар электрондық блок
- Конденсатты буландыру жүйесі қандай да бір қосымша сыртқы қосылыстарды қажет етпейді
- Ауа сору жүйесі қажет болған жағдайда моноблокты камера қабырғасына ең аз жақын қашықтықта орнатуға мүмкіндік береді
- Жоғары қысымнан қорғау
- Жарықдиодты шам
Қосымша сипаттамалар:
- Конденсатор:
- Қабырғалардың қадамы: 2,8 мм
- Беті: 8,4 м2
- Желдеткіштер саны: 1
- Желдеткіштің қуаты: 0,018 кВТ / 1300 айн/мин.
- Дөңгелектің диаметрі: 254 мм
- Өнімділігі: 840 м3/сағат
- Ауа салқындатқыш:
- Қабырғалардың қадамы: 4,2 мм
- Беті: 4,5 м2
- Желдеткіштер саны: 1
- Желдеткіштің қуаты: 0,018 кВТ / 2600 айн/мин.
- Дөңгелектің диаметрі: 200 мм
- Өнімділігі: 600 м3/сағат
- Ауа ағынының қашықтығы: 4 м
- Құбырдың диаметрі:
- Сорғыш: 10 мм
- Айдау: 8 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1064х704х772 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Қоршаған орта температурасы -10 °C-қа дейін жұмыс істеуге арналған "қысқы жинақ"
- Қашықтан басқару пульті (басқару панелін моноблоктан біршама қашықтықта орналастыру үшін)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | MB109T |
| Салмағы (қаптамасыз) | 57 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 81 келі |
| Биіктігі | 545 мм |
| Тереңдігі | 603 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Камера көлемі | 6 м3 |
| Тұтынылатын қуат | 1 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -18 °C |
| Түрі | төмен температуралы |
| Орнату түрі | Төбелік |
| Салқындатқыш | R404 |
| Салқындату сыйымдылығы | 900 Вт |
| Ені | 1003 мм |
- Бағасы: 933 092 ₸


