
Моноблок орташа температуралы POLAIR MM 232 R Light
- Бар
- Коды:131212
944 702 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR MM 232 R Light орташа температуралы моноблок тамақ өнеркәсібі, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тоңазытқыш камераларда қажетті температуралық режимді сақтауға арналған. Корпус полимерлі жабыны бар мырышталған болаттан жасалған.
Мұнда қажетті параметрлерді орнату арқылы тоңазытқыш машинаны таңдауға болады.
Ерекшеліктері:
- ТЭН көмегімен еріту 1150
- Тығыздалған поршеньді компрессор
- Микроканалды алюминий конденсаторы
- Мыс-алюминий ауа салқындатқышы
- Кәдімгі жылу алмастырғыш конструкциясындағы екі түрлі металдардың түйісулеріне тән гальваникалық коррозияның болмауына байланысты коррозияға төзімділіктің жоғарылауы
- Үлкен жылу алмасу беті және кіші габариттері
- Бұйымның материалды қажетсінуін төмендету
- Қуатты аз тұтыну
- LED-жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Конденсатор:
- Желдеткіштер саны: 2
- Желдеткіштің қуаты: 0,012 кВТ
- Айналу жылдамдығы: 2500 айн/мин.
- Дөңгелектің диаметрі: 254 мм
- Өнімділігі: 1800 м3/сағат
- Ауа салқындатқыш:
- Қабырғалардың қадамы: 3,6 мм
- Беті: 8,93 м2
- Желдеткіштер саны: 2
- Желдеткіштің қуаты: 0,064 кВТ
- Айналу жылдамдығы: 2600 айн/мин.
- Дөңгелектің диаметрі: 200 мм
- Өнімділігі: 1800 м3/сағат
- Хладагент мөлшері: 0,5 кг
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Қоршаған ортаның температурасы 5 °C-тан төмен болғанда пайдалануға арналған "қысқы жиынтық"
- Қашықтан басқару пульті (басқару панелін моноблоктан біршама қашықтықта орналастыру үшін)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | MM-232 R |
| Салмағы (қаптамасыз) | 89 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 139 келі |
| Биіктігі | 600 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 830 мм |
| Тереңдігі | 840 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 910 мм |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Камера көлемі | 38 м3 |
| Тұтынылатын қуат | 3 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -5-тен 10 градусқа дейін |
| Түрі | орташа температуралы |
| Орнату түрі | аспалы |
| Салқындатқыш | R404 |
| Салқындату сыйымдылығы | 3095 Вт |
| Ені | 738 мм |
| Қаптамадағы ені | 980 мм |
- Бағасы: 944 702 ₸



