
Моноблок орташа температуралы POLAIR MM 218 S GREEN (R290)
- Бар
- Коды:241140
696 474 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR MM 218 S GREEN (R290) орташа температуралы моноблок тамақ өнеркәсібі, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тоңазытқыш камераларында қажетті температуралық режимді сақтауға арналған. Корпус полимерлі жабыны бар мырышталған болаттан жасалған. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 5 °С-тан 40 °С-қа дейін және салыстырмалы ылғалдылығы 80%-дан аспайтын жағдайларда жұмыс істеуге арналған.
Мұнда қажетті параметрлерді орнату арқылы тоңазытқыш машинаны таңдауға болады.
Жинақтау:
- Жарықдиодты шам
- Желілік қосқыш
- Ажыратқыш
- Су төгетін түтік
- Аспалы кронштейн
- Метиздер
Ерекшеліктері:
- Электрлік жібіту
- Мыс-алюминий конденсаторы
- Кәдімгі жылу алмастырғыш конструкциясындағы екі түрлі металдардың түйісулеріне тән гальваникалық коррозияның болмауына байланысты коррозияға төзімділіктің жоғарылауы
- Қуатты аз тұтыну
Қосымша сипаттамалар:
- Камера көлемі:
- Камера температурасы +10°C болғанда:
- Сыртқы температура 20°C болғанда: 19,8 м3
- Сыртқы температура 25°C болғанда: 18,4 м3
- Сыртқы температура 30°C болғанда: 17,8 м3
- Сыртқы температура 35°C болғанда: 17 м3
- Сыртқы температура 40°C болғанда: 16 м3
- Камераның температурасы +5°C болғанда:
- Сыртқы температура 20°C болғанда: 17 м3
- Сыртқы температура 25°C болғанда: 16,7 м3
- Сыртқы температура 30°C болғанда: 15,6 м3
- Сыртқы температура 35°C болғанда: 14,5 м3
- 40°C сыртқы температурада: 13,3 м3
- Камераның температурасы +0°C болғанда:
- Сыртқы температура 20°C болғанда: 14,4 м3
- Сыртқы температура 25°C болғанда: 14,2 м3
- Сыртқы температура 30°C болғанда: 13,2 м3
- Сыртқы температура 35°C болғанда: 12,2 м3
- 40°C сыртқы температурада: 11,1 м3
- Камераның температурасы -5°C болғанда:
- Сыртқы температура 20°C болғанда: 12,1 м3
- Сыртқы температура 25°C болғанда: 11,9 м3
- Сыртқы температура 30°C болғанда: 10,9 м3
- Сыртқы температура 35°C болғанда: 9,8 м3
- Сыртқы температура 40°C болғанда: 8,9 м3
- Конденсатор:
- Қабырғалардың қадамы: 3,2 мм
- Беті 11,14 м2
- Желдеткіштер саны: 2
- Желдеткіштің қуаты: 0,018 кВТ / 1300 айн/мин.
- Дөңгелектің диаметрі: 254 мм
- Өнімділігі: 1200 м3/сағат
- Ауа салқындатқыш:
- Қабырғалардың қадамы: 3,6 мм
- Беті: 8,93 м2
- Желдеткіштер саны: 2
- Желдеткіштің қуаты: 0,018 кВТ / 2600 айн/мин.
- Дөңгелектің диаметрі: 200 мм
- Өнімділігі: 1200 м3/сағат
- Ауа ағынының қашықтығы: 4 м
- Электр кабелі:
- Сыртқы күштік: 2х 1,5 + 1х 1,5
- Датчиктерді қосу: 3х 0,75
- Камераны жарықтандыру: 2х 0,75
- Тәулігіне макс. электр энергиясын тұтыну: 16 кВТ/сағ
- Қаптама көлемі: 0,81 м3
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Қоршаған орта температурасы -10 °C-қа дейін жұмыс істеуге арналған "қысқы жинақ"
- Қашықтан басқару пульті (басқару панелін моноблоктан біршама қашықтықта орналастыру үшін)
- Камера температурасы +10°C болғанда:
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Қозғалтқыш түрі | Электр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 704 мм |
| Ені | 790 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 71 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 144 келі |
| Қаптамадағы биіктік | 916 мм |
| Тереңдігі | 807 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 984 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Камера көлемі | 8.9-дан 19.8 м3-ге дейін |
| Тұтынылатын қуат | 1 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -5-тен 10 градусқа дейін |
| Түрі | орташа температуралы |
| Орнату түрі | Ойық |
| Салқындатқыш | R290 |
| Салқындату сыйымдылығы | 1800 Вт |
| Қаптамадағы ені | 924 мм |
- Бағасы: 696 474 ₸


