
Моноблок орташа температуралы POLAIR MM 342 S
- Бар
- Коды:176305
1 423 783 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR MM342 S орташа температуралы моноблок тамақ өнеркәсібі, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тоңазытқыш камераларында қажетті температуралық режимді сақтауға арналған. Корпус полимерлі жабыны бар мырышталған болаттан жасалған. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 5 °С-тан 40 °С-қа дейін және салыстырмалы ылғалдылығы 80%-дан аспайтын жағдайларда жұмыс істеуге арналған.
Мұнда қажетті параметрлерді орнату арқылы тоңазытқыш машинаны таңдауға болады.
Жинақтау:
- Ажыратқышы бар LED шам
- Желілік қосқыш
- Ажыратқыш
- Су төгетін түтік
- Аспалы кронштейн
- Метиздер
Ерекшеліктері:
- Ыстық газбен еріту:
- Камера ішіндегі температураның тұрақтылығы және сақталатын өнімдердің сапасы ерітудің ең қысқа циклдерін қамтамасыз етеді
- Жылытқыштарды ерітумен салыстырғанда үнемді қуат тұтыну
- Қыздыру алаңы барлық жылу алмасу беті болып табылады
- Қыздыру элементтерін қосу үшін қосымша автоматика қажет емес
- Мыс-алюминий конденсаторы
- Кәдімгі жылу алмастырғыш конструкциясындағы екі түрлі металдардың түйісулеріне тән гальваникалық коррозияның болмауына байланысты коррозияға төзімділіктің жоғарылауы
Қосымша сипаттамалар:
- Камера көлемі:
- Камера температурасы +10°C болғанда:
- Сыртқы температура 20°C болғанда: 67 м3
- Сыртқы температура 25°C болғанда: 62 м3
- Сыртқы температура 30°C болғанда: 56 м3
- Сыртқы температура 35°C болғанда: 51 м3
- Сыртқы температура 40°C болғанда: 48 м3
- Камераның температурасы +5°C болғанда:
- 20°C сыртқы температурада: 56,4 м3
- Сыртқы температура 25°C болғанда: 52,1 м3
- Сыртқы температура 30°C болғанда: 48,1 м3
- Сыртқы температура 35°C болғанда: 44,1 м3
- Сыртқы температура 40°C болғанда: 40,2 м3
- Камераның температурасы +0°C болғанда:
- Сыртқы температура 20°C болғанда: 48,1 м3
- Сыртқы температура 25°C болғанда: 44,7 м3
- Сыртқы температура 30°C болғанда: 41,2 м3
- Сыртқы температура 35°C болғанда: 37,7 м3
- Сыртқы температура 40°C болғанда: 34,2 м3
- Камераның температурасы -5°C болғанда:
- Сыртқы температура 20°C болғанда: 40,2 м3
- Сыртқы температура 25°C болғанда: 37 м3
- Сыртқы температура 30°C болғанда: 33,8 м3
- Сыртқы температура 35°C болғанда: 30,6 м3
- 40°C сыртқы температурада: 27,4 м3
- Конденсатор:
- Қабырғалардың қадамы: 3,2 мм
- Беті: 19,5 м2
- Желдеткіштер саны: 1
- Желдеткіштің қуаты: 102 Вт
- Дөңгелектің диаметрі: 315 мм
- Өнімділігі: 2440 м3/сағ
- Ауа салқындатқыш:
- Қабырғалардың қадамы: 3,6 мм
- Беті: 15 м2
- Желдеткіштер саны: 1
- Желдеткіштің қуаты: 102 Вт
- Дөңгелектің диаметрі: 315 мм
- Өнімділігі: 2440 м3/сағ
- Ауа ағынының қашықтығы: 9 м
- Электр кабелі:
- Сыртқы күштік: 4х1,5 + 1х1,5
- Сору түтігінің диаметрі: 16 мм
- Айдау түтігінің диаметрі: 10 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Қоршаған орта температурасы -10 °C-қа дейін жұмыс істеуге арналған "қысқы жинақ"
- Қашықтан басқару пульті (басқару панелін моноблоктан біршама қашықтықта орналастыру үшін)
- Тот баспайтын болаттан жасалған ауа салқындатқыш
- Камера температурасы +10°C болғанда:
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1137002d / MM342S/MM342 S |
| Салмағы (қаптамасыз) | 97 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 146 келі |
| Биіктігі | 795 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 992 мм |
| Тереңдігі | 790 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 924 мм |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Камера көлемі | 27.4-тен 40 м3-ге дейін |
| Тұтынылатын қуат | 2.7 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -5-тен 10 градусқа дейін |
| Түрі | орташа температуралы |
| Орнату түрі | Ойық |
| Салқындатқыш | R404 |
| Ені | 952 мм |
| Қаптамадағы ені | 1135 мм |
- Бағасы: 1 423 783 ₸



